Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERDEPREM BÖLGESİNDEKİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN OYUNCAK KAMPANYASI!

DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN OYUNCAK KAMPANYASI!

Merhaba. Deprem bölgelerinde temel ihtiyaçlar kadar çocuklarımız için de oyuncaklara ihtiyaç var.

Bizde oyuncak kampanyası ile çocuklarımızı biraz bile olsa güldürüp, mutlu edebilmeyi istiyoruz. Ancak seçeceğimiz oyuncaklar konusunda hassas davranmamız gerekiyor. Sürekli maruz kaldıkları travmatik olayları tetikleyecek vinç, kepçe, kamyon, ev figürleri gibi oyuncaklardan kaçınmamız gerek. Gönderide yaş gruplarına ve onların ihtiyaçlarına göre listeyi paylaşıyor olacağız. Yapacağınız her destek bir gülümsemeye dönüşsün.

Tarafımıza yolladığınız kargoları, afet bölgelerine İzmir Barosu aracılığı ile ulaştıracağız. Ücretsiz kargo için çalışmalarımız sürüyor ama o zamana kadar gönderici ödemeli olarak:

Kargolarınızı, Aras Kargo / Alsancak / İzmir Şubesine. Ahmet Gezer adına gönderebilirsiniz. (Telefon numarası:0 553 338 67 98)

Aynı zamanda, yakınınızda bulunan bir #ArasKargo şubesine gidip “#AFAD için oyuncak bağışında bulunacağım” derseniz kargonuz ücretsiz bir şekilde deprem bölgesindeki miniklerimize ulaştırılacaktır. (Aras Kargo yetkilisinin bize ilettiği bilgidir.)

Tüm bunların dışında oyuncak firmaları, yerek oyuncakçı ve kırtasiyeler ile görüşmelerimiz sürmekte. Konuyla ilgili adım attıkça bilgilendirme yapacağız.

Birlikte saracağız yaralarımızı, bizbizeyiz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -