Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!

Diamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!

“Now if you’ll excuse me…I need to go punch a dinosaur.” – Captain Marvel

Geçen hafta vizyona giren ve Marvel Cinematic Universe’nin (MCU) son bireysel filmi olan Captain Marvel hiçte fena olmayan bir şekilde karşımıza çıktı ve Diamond Select Toys‘da bundan yararlanıp hemen figür çıkarma yarışına girdi ve detaylarından bazıları ortaya çıktı. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Diamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!
Diamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!

Diamond Select Toys, yaklaşmakta olan Marvel Select Captain Marvel 7 inç (yaklaşık 18 cm) ölçekli aksiyon figürünün bazı resmi yayınlanmış fotoğraflarını Toy Fair 2019’da piyasaya sürdü. Bu sürümde Carol Danvers, Kree Starforce kıyafetini kullanıyor. Yeni görüntüler, figürle birlikte gelecek olan aksesuarlara bize yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Bunlar arasında bir diorama üssü, filmin en sevilen karakteri olduğunu düşündüğüm Kedi Goose, maskeli ve maskesiz kafa modellemeleri ve bir patlama efekti parçaları var. Captain Marvel figürünün Yaz aylarında satışa çıkarılması planlanıyor. $29,99 (yaklaşık 163 TL) fiyatla satışa sunulacak.

Daha fazla detay elimize ulaştıkça aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

[foogallery id=”21410″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -