Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRDiamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!

Diamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!

“Now if you’ll excuse me…I need to go punch a dinosaur.” – Captain Marvel

Geçen hafta vizyona giren ve Marvel Cinematic Universe’nin (MCU) son bireysel filmi olan Captain Marvel hiçte fena olmayan bir şekilde karşımıza çıktı ve Diamond Select Toys‘da bundan yararlanıp hemen figür çıkarma yarışına girdi ve detaylarından bazıları ortaya çıktı. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim.

Diamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!
Diamond Select Toys: Captain Marvel Figürünün Detayları Yayınlandı!

Diamond Select Toys, yaklaşmakta olan Marvel Select Captain Marvel 7 inç (yaklaşık 18 cm) ölçekli aksiyon figürünün bazı resmi yayınlanmış fotoğraflarını Toy Fair 2019’da piyasaya sürdü. Bu sürümde Carol Danvers, Kree Starforce kıyafetini kullanıyor. Yeni görüntüler, figürle birlikte gelecek olan aksesuarlara bize yeni bir bakış açısı kazandırıyor. Bunlar arasında bir diorama üssü, filmin en sevilen karakteri olduğunu düşündüğüm Kedi Goose, maskeli ve maskesiz kafa modellemeleri ve bir patlama efekti parçaları var. Captain Marvel figürünün Yaz aylarında satışa çıkarılması planlanıyor. $29,99 (yaklaşık 163 TL) fiyatla satışa sunulacak.

Daha fazla detay elimize ulaştıkça aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

[foogallery id=”21410″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -