Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Halloween ComicFest Özel Ürünleri!

Diamond Select Toys: Halloween ComicFest Özel Ürünleri!

Halloween ComicFest DST Özel Ürünleri!

Halloween ComicFest 2020 önümüzde iptal olmayan nadir festivallerden biri olduğu için  herkes 4 elle sarılmış durumda kendisine. Diamond Select Toys da bu festival için 3 özel ürün planlamış ve fotoğrafları paylaşmış.

1 heykel ve 2 Vinimate figür hazırlamışlar heykel Carnage heykeli iken Vinimateler Harley Quinn ve Buffy the Vampire Slayer. Heykel harika duruyor Vinimateler ise her zamanki gibi çok tatlılar.

Fiyatları DST’nin genel politikasında tutulmuş Vinimateler $9.99 fiyat etiketine, heykel ise  $49.99  fiyat etiketine sahip. Halloween Comic Fest bu sene normalden büyük bir etki yapacakken diğer firmalardan da ataklar bekliyoruz.

[foogallery id=”27930″]

Bu tarz daha çok haber için takipte kalın!

BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -