Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRDiamond Select Toys: Halloween ComicFest Özel Ürünleri!

Diamond Select Toys: Halloween ComicFest Özel Ürünleri!

Halloween ComicFest DST Özel Ürünleri!

Halloween ComicFest 2020 önümüzde iptal olmayan nadir festivallerden biri olduğu için  herkes 4 elle sarılmış durumda kendisine. Diamond Select Toys da bu festival için 3 özel ürün planlamış ve fotoğrafları paylaşmış.

1 heykel ve 2 Vinimate figür hazırlamışlar heykel Carnage heykeli iken Vinimateler Harley Quinn ve Buffy the Vampire Slayer. Heykel harika duruyor Vinimateler ise her zamanki gibi çok tatlılar.

Fiyatları DST’nin genel politikasında tutulmuş Vinimateler $9.99 fiyat etiketine, heykel ise  $49.99  fiyat etiketine sahip. Halloween Comic Fest bu sene normalden büyük bir etki yapacakken diğer firmalardan da ataklar bekliyoruz.

[foogallery id=”27930″]

Bu tarz daha çok haber için takipte kalın!

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -