Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRDiamond Select Toys: Kingdom Hearts 3 Hercules, New Sora Ortaya Çıktı!

Diamond Select Toys: Kingdom Hearts 3 Hercules, New Sora Ortaya Çıktı!

Kingdom Hearts 3 Hercules,  New Sora ve Daha Fazlası…

Gentle Giant’ı da almasıyla iyice coşan Diamond Select Toys, Toy Fair 2019’da oyun severlerin hoşuna gidecek duyurularda bulundu. Yıllardır beklenen oyun Kingdom Hearts 3′ün figürlerini duyuran firma bu sayede hem Disney fanlarının hem oyun severlerin bakışlarını üzerine çekti.

3 adet yeni 2’li paket duyuran Diamond Select, bu figürlerin işçiliğiyle benim için son zamanların en iyi hamlelerini yapan firma oldu.

  • İlk set Keyblade’i ile beraber Toy Story World Sora ve bir Air Soldier.
  • İkinci set (dev olay) Disney’s Hercules ve Dusk.
  • Üçüncü set ise Keyblade’i ile Guardian Form Sora ve Air Soldier dan oluşuyor.

Kendi adıma Hercules paketi için her şeyin mübah olduğunu düşünüyorum. Diamond Select eklemlerini iyileştirdiyse bütün bir insanlık olarak gözlerimiz yaşaracak.

Figürlerin önümüzde ki hafta sonu Toy Fair de kanlı canlı gösterilmesini dört gözle bekliyoruz. Her paketin fiyatı $25 olmakla beraber 2019 sonbaharında piyasaya sürülecekler.

[foogallery id=”21056″]

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -