Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Kingdom Hearts 3 Hercules, New Sora Ortaya Çıktı!

Diamond Select Toys: Kingdom Hearts 3 Hercules, New Sora Ortaya Çıktı!

Kingdom Hearts 3 Hercules,  New Sora ve Daha Fazlası…

Gentle Giant’ı da almasıyla iyice coşan Diamond Select Toys, Toy Fair 2019’da oyun severlerin hoşuna gidecek duyurularda bulundu. Yıllardır beklenen oyun Kingdom Hearts 3′ün figürlerini duyuran firma bu sayede hem Disney fanlarının hem oyun severlerin bakışlarını üzerine çekti.

3 adet yeni 2’li paket duyuran Diamond Select, bu figürlerin işçiliğiyle benim için son zamanların en iyi hamlelerini yapan firma oldu.

  • İlk set Keyblade’i ile beraber Toy Story World Sora ve bir Air Soldier.
  • İkinci set (dev olay) Disney’s Hercules ve Dusk.
  • Üçüncü set ise Keyblade’i ile Guardian Form Sora ve Air Soldier dan oluşuyor.

Kendi adıma Hercules paketi için her şeyin mübah olduğunu düşünüyorum. Diamond Select eklemlerini iyileştirdiyse bütün bir insanlık olarak gözlerimiz yaşaracak.

Figürlerin önümüzde ki hafta sonu Toy Fair de kanlı canlı gösterilmesini dört gözle bekliyoruz. Her paketin fiyatı $25 olmakla beraber 2019 sonbaharında piyasaya sürülecekler.

[foogallery id=”21056″]
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -