Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Kingdom Hearts 3 Hercules, New Sora Ortaya Çıktı!

Diamond Select Toys: Kingdom Hearts 3 Hercules, New Sora Ortaya Çıktı!

Kingdom Hearts 3 Hercules,  New Sora ve Daha Fazlası…

Gentle Giant’ı da almasıyla iyice coşan Diamond Select Toys, Toy Fair 2019’da oyun severlerin hoşuna gidecek duyurularda bulundu. Yıllardır beklenen oyun Kingdom Hearts 3′ün figürlerini duyuran firma bu sayede hem Disney fanlarının hem oyun severlerin bakışlarını üzerine çekti.

3 adet yeni 2’li paket duyuran Diamond Select, bu figürlerin işçiliğiyle benim için son zamanların en iyi hamlelerini yapan firma oldu.

  • İlk set Keyblade’i ile beraber Toy Story World Sora ve bir Air Soldier.
  • İkinci set (dev olay) Disney’s Hercules ve Dusk.
  • Üçüncü set ise Keyblade’i ile Guardian Form Sora ve Air Soldier dan oluşuyor.

Kendi adıma Hercules paketi için her şeyin mübah olduğunu düşünüyorum. Diamond Select eklemlerini iyileştirdiyse bütün bir insanlık olarak gözlerimiz yaşaracak.

Figürlerin önümüzde ki hafta sonu Toy Fair de kanlı canlı gösterilmesini dört gözle bekliyoruz. Her paketin fiyatı $25 olmakla beraber 2019 sonbaharında piyasaya sürülecekler.

[foogallery id=”21056″]
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -