Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Yüzüklerin Efendisi Serisinin İlk Figürlerinin Görsellerini Paylaştı!

Diamond Select Toys: Yüzüklerin Efendisi Serisinin İlk Figürlerinin Görsellerini Paylaştı!

Diamond Select Toys, yeni çıkarttıkları Yüzüklerin Efendisi ‘1. Seri’ figürlerinden Legolas ve Gimli karakterlerinin görsellerini paylaştı.

Figürlerin her birinin fiyatı 24.99$ olarak açıklandı. Figürlerde 16 adet artikülasyon noktası var. Ayrıca 1. seri figürlerin hepsinden ‘kendin yap‘ parçaları çıkmakta. Bu parçalar birleştiğinde 13” uzunluğunda Sauron figürü elde ediyoruz. Serini diğer figürlerinin Mart ayında çıkış yapması planlanıyor.

Gimli figürü (kutudan anlaşıldığı kadarıyla) 3 adet balta, 2 adet ekstra el modellemesi ve Sauron’un kafası ile gelmekte.

Legolas figürü ise (yine kutudan anlaşıldığı kadarıyla) 1 adet yay, 1 adet sadak, oklar ve Sauron figürünün parçasıyla gelmekte. (Ekstra el olup olmadığı anlaşılmıyor. Bir bilgi de verilmemiş.)

Figürlere BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -