Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Yüzüklerin Efendisi Serisinin İlk Figürlerinin Görsellerini Paylaştı!

Diamond Select Toys: Yüzüklerin Efendisi Serisinin İlk Figürlerinin Görsellerini Paylaştı!

Diamond Select Toys, yeni çıkarttıkları Yüzüklerin Efendisi ‘1. Seri’ figürlerinden Legolas ve Gimli karakterlerinin görsellerini paylaştı.

Figürlerin her birinin fiyatı 24.99$ olarak açıklandı. Figürlerde 16 adet artikülasyon noktası var. Ayrıca 1. seri figürlerin hepsinden ‘kendin yap‘ parçaları çıkmakta. Bu parçalar birleştiğinde 13” uzunluğunda Sauron figürü elde ediyoruz. Serini diğer figürlerinin Mart ayında çıkış yapması planlanıyor.

Gimli figürü (kutudan anlaşıldığı kadarıyla) 3 adet balta, 2 adet ekstra el modellemesi ve Sauron’un kafası ile gelmekte.

Legolas figürü ise (yine kutudan anlaşıldığı kadarıyla) 1 adet yay, 1 adet sadak, oklar ve Sauron figürünün parçasıyla gelmekte. (Ekstra el olup olmadığı anlaşılmıyor. Bir bilgi de verilmemiş.)

Figürlere BigBadToyStore sitesinden ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -