Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaHABERLERDiamond Select Toys'dan 3 Yeni Ürün Duyuruldu!

Diamond Select Toys’dan 3 Yeni Ürün Duyuruldu!

Diamond Select Toys, bu hafta 3 yeni ürününün duyurusunu yaptı. Star Wars, Sonic the Hedgehog ve Tron serilerine ait olan ürünler şu şekilde:

 

Star Wars: Rebels – Darth Maul Büstü

Rebels animasyon serisinde görmüş olduğumuz Maul karakterinin, seride kullanılan animasyon stili ile hazırlanmış 1/7 ölçekli büstü piyasaya sürüldü.

Yaklaşık 6″ (15.2cm) uzunluğa sahip olan bu mini büstün üretimi 3000 adet ile sınırlı. Maul’u yüzündeki öfke ve elinde tuttuğu iki taraflı ışın kılıcı ile animasyon stilini çok iyi yakalamışlar doğrusu.

Büstün fiyatı 59.99$ olarak açıklandı ve şu anda BigBadToyStore sitesinde ön siparişe açık durumda

 

Sonic the Hedgehog Movie PVC Diorama

2020 senesinde çıkan Sonic the Hedgehog filminden 1/6 ölçekli PVC Sonic heykeli duyuruldu.

Yaklaşık 5″ (12.7cm) uzunluğa sahip diorama heykelde, Sonic karakterini süper hızlı koşarken saçtığı mavi elektrikler saçarken görmekteyiz. Animasyondan da hatırlayacağımız robotun üzerinde modellenmiş olan karakterin dinamik pozunu yakalamışlar.

49.99$ ile çıkış yapan heykeli BigBadToyStore sitesi üzerinden ön sipariş edebilirsiniz.

 

Tron Deluxe Arcade Box Set

1982 yapımı olan Tron filminde gördüğümüz Tron, Kevin Flyyn ve Sark karakterlerinin bulunduğu, retro temalı box set de çıkan ürünler arasında.

7″ (17.7cm) uzunluğunda olan figürlere ek olarak LED aydınlatmalara da sahip olan arcade makinasını da bu sette görmekteyiz. Aydınlatmalara sahip olan Player 1 ve Player 2 butonlarına ve oyun koluna sahip olan replika kutunun boyutu ise 16″x11″ (40.6x28cm) uzunluğunda.

119.99$ fiyatıyla BigBadToyStore sitesinde satışa sunulan ürün şu anda ön siparişe açık durumda.

 

 

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -