Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERDisney Plus Yeni Serisini Dururdu: The Book of Boba Fett

Disney Plus Yeni Serisini Dururdu: The Book of Boba Fett

SPOILER!

Bildiğiniz üzere Boba Fett’in macerası Return of the Jedi filminde Sarlacc yaratığının ağzına düşmesiyle sinema evreninde son bulmuştu. Mandalorian dizisinin 2. sezonunda ise sevgili Mandalorian’ımız Din Djarin, Boba Fett’in zırhını bir başkasında görüp anlaşma karşılığı alıyordu ve biz de Boba’nın hala Tatooine’de yaşadığını bu sayede öğrenmiş olduk. İlerleyen bölümlerde Boba zırhını Mando’dan geri almak için tekrardan karşımıza çıkıyor ve anlaşma yapıp zırh için Mando’ya yardım ediyordu. Dizinin 2. sezonunun sonunda ise Mando ile Boba yolları ayırıyorlardı. Bu noktada dizinin sezon finalindeki after credit sahnesinde Boba ve Fennec Shand’ı Jabba’nın sarayını ele geçirirken görüyoruz.

The Book of Boba Fett Jabba’nın sarayını alışlarından sonrasını anlatacak ve Mandalorian dizisi ile aynı zaman çizgisinde geçecek. Dizide Tumuera Morrison‘ı Boba ve Ming-Na Wen‘i de Fennec Shand olarak göreceğiz. Dizinin yapımına Jon Fevreau ve Dadve Filoni’ye ek olarak dizinin 14. bölümün yönetmenliğini yapmış olan Robert Rodriguez de katılacak. Serinin 2021 aralık ayında çıkması planlanıyor. Mandalorian dizisinin 3. sezonunun yapımına da önümüzdeki yıl başlanacak.

 

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz, ilk üçlemede Boba Fett karakterine hayat veren usta aktör Jeremy Bulloch huzur içinde yatsın. Bizler yaşadıkça anısı da asla unutulmayacak hep yaşayacaktır.

 

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -