Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!
Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

“We are Venom”

Kısa bir süre önce sinemalarda karşımıza çıkan “Venom” şimdi de Disney Store Exclusive Marvel Select Venom figürü bizlerle. Diamond Select Toys, sayesinde evlerimizde yerini alacak. $24.95’dan satışa sunulan Venom figürü yaklaşık 7.75 inç (19.68cm) yüksekliğinde olup 16 artikülasyon (eklem) noktasına sahip.

Aksesuar olarak da kutunun içinden 3 çift farklı pozlarda el, 3 tane değiştirilebilir kafa, iki tane eklemli örümcek bacağı ve yedi tane de figürün belirli kısımlarına ekleyebileceğimiz simbiyot parçası bulunuyor. Venom figürüne hemen sahip olmak isteyenler web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Fotoğraflara aşağıdan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”17357″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -