Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!
Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

“We are Venom”

Kısa bir süre önce sinemalarda karşımıza çıkan “Venom” şimdi de Disney Store Exclusive Marvel Select Venom figürü bizlerle. Diamond Select Toys, sayesinde evlerimizde yerini alacak. $24.95’dan satışa sunulan Venom figürü yaklaşık 7.75 inç (19.68cm) yüksekliğinde olup 16 artikülasyon (eklem) noktasına sahip.

Aksesuar olarak da kutunun içinden 3 çift farklı pozlarda el, 3 tane değiştirilebilir kafa, iki tane eklemli örümcek bacağı ve yedi tane de figürün belirli kısımlarına ekleyebileceğimiz simbiyot parçası bulunuyor. Venom figürüne hemen sahip olmak isteyenler web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Fotoğraflara aşağıdan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”17357″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -