Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRDiamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!
Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

“We are Venom”

Kısa bir süre önce sinemalarda karşımıza çıkan “Venom” şimdi de Disney Store Exclusive Marvel Select Venom figürü bizlerle. Diamond Select Toys, sayesinde evlerimizde yerini alacak. $24.95’dan satışa sunulan Venom figürü yaklaşık 7.75 inç (19.68cm) yüksekliğinde olup 16 artikülasyon (eklem) noktasına sahip.

Aksesuar olarak da kutunun içinden 3 çift farklı pozlarda el, 3 tane değiştirilebilir kafa, iki tane eklemli örümcek bacağı ve yedi tane de figürün belirli kısımlarına ekleyebileceğimiz simbiyot parçası bulunuyor. Venom figürüne hemen sahip olmak isteyenler web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Fotoğraflara aşağıdan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”17357″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -