Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDiamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!
Diamond Select Toys: Exclusive Marvel Select Venom Figürü!

“We are Venom”

Kısa bir süre önce sinemalarda karşımıza çıkan “Venom” şimdi de Disney Store Exclusive Marvel Select Venom figürü bizlerle. Diamond Select Toys, sayesinde evlerimizde yerini alacak. $24.95’dan satışa sunulan Venom figürü yaklaşık 7.75 inç (19.68cm) yüksekliğinde olup 16 artikülasyon (eklem) noktasına sahip.

Aksesuar olarak da kutunun içinden 3 çift farklı pozlarda el, 3 tane değiştirilebilir kafa, iki tane eklemli örümcek bacağı ve yedi tane de figürün belirli kısımlarına ekleyebileceğimiz simbiyot parçası bulunuyor. Venom figürüne hemen sahip olmak isteyenler web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Fotoğraflara aşağıdan bakabilirsiniz.

[foogallery id=”17357″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -