Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERDisney: Yeni Dönem Star Wars Projelerini Açıkladı!

Disney: Yeni Dönem Star Wars Projelerini Açıkladı!

 

Disney sadece Star Wars projelerini açıklamakla kalmadı ayrıca bizlere gelecek olan projelerden bilgiler de verdi. Buna ek olarak Lucasfilm‘in yeni bir Indiana Jones için kolları sıvadığı haberini de aldık. Filmin tahminen 2022 Haziran ayında çıkacağı düşünülüyor.

Disney Plus Projeleri

  • Lucasfilm 2 tane yeni Star Wars serisi duyurdu. Bu iki seri de The Mandalorian serisinin spin-off’u olacak. Bunların ilki Rangers of the New Republic ve diğeri ise Ahsoka. Fakat çıkış tarihleri daha açıklanmadı.
  • Bir diğer Star Wars animasyonu olacak olan yapım The Clone Wars serisinden tanıdığımız Bad Batch grubunun serisi olacak. Serinin adı Star Wars: The Bad Batch olarak açıklandı. Seri için bir de tanıtım yayınlandı. Buradan ulaşabilirsiniz.
  • Rogue One filminden bildiğimiz Diego Luna‘nın canlandırdığı Cassian Andor karakteri için de bir serinin geleceği açıklandı. Serinin adının Star Wars: Andor olacağı ve çıkış tarihinin de 2022 yılı olacağı açıklandı.
  • Star Wars evreninin yeni gerilim tadında olacak serisi The Acolyte duyruldu. Yönetmenliğinin Russian Doll dizisinin de yönetmenliğini yapan Leslye Headland yapacak. Serinin High Republic çağında geçeceği açıklandı.
  • Ve Hayden Christensen’ın Darth Vader olarak Obi-Wan Kenobi serisinde olacağı açıklandı.

  • R2-D2 ve C-3PO‘nun bulunacağı A Droid Story serisini de göreceğiz.
  • Star Wars : Lando isimli Lando Calrissian’ı konu alan yeni bir serinin geleceği de açıklandı.
  • Ve son olarak Star Wars: Visions isimli yeni bir seri duyuruldu. Bu serinin anime tarzında olacağı açıklandı.

Star Wars Film Projeleri

  • Lucas film yeni Star Wars filmini Star Wars: Rogue Squadron‘u duyurdu. Filmin yönetmenliğini Wonder Woman 1984 filminin de yönetmeni olan Patty Jenkins üstlenecek. Filmin 2023 yılının aralık ayında çıkması planlanıyor.
  • Ayrıca Disney Taika Waititi‘nin yönetmenliğini yapacağı bir Star Wars filmini açıkladı. Fakat filmin ismi şuan için açıklanmış değil.
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -