Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHABERLERDoctor Strange 2'nin Yeni Yönetmeni!

Doctor Strange 2’nin Yeni Yönetmeni!

Çoğunlukla Tobey Maguire’ın oynadığı Spider-Man serisinden ve The Grudge gibi korku filmlerinden tanıdığımız yönetmen Sam Raimi, ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ filminin yönetmen koltuğuna oturdu. Sam Raimi‘nin yönetmen olacağıyla ve Marvel ile görüştüğüyle ilgili söylentiler Şubat ayından beri ortalıkta dolaşıyordu.

Doctor Strange 2': Sam Raimi in Talks to Direct – Variety

ComingSoon isimli siteye verdiği röportajda söylentileri doğrulayan Sam Raimi, aynı zamanda Spider-Man 2 filminde yer alan Dr. Strange repliğiyle ilgili de konuştu:

”Çocukluğumda Doktor Strange‘i çok severdim, ama benim için her zaman Spider-Man ve Batman‘den sonra gelirdi. Harika çizgi roman karakterleri listemde muhtemelen 5. sırada yer alıyordu. Doktor Strange çok orjinal bir karakterdi. Spider-Man 2 sırasında hepimizin bildiği o sahneyi çekerken hiç bir Doktor Strange filmi yöneteceğimi düşünmemiştim. Yani anlayacağınız o repliğin filmde olması benim için çok komik bir tesadüf. Yine de söylemeliyim ki keşke daha önceden böyle bir projede yer alacağıma dair ön-görüm olsaydı.”

Sam Raimi Confirms He's Directing Doctor Strange 2 | Collider

Yapımcılığını Kevin Feige’in yaptığı filmin 5 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Sam Raimi‘nin daha önce çizgi roman filmleri konusunda tecrübeli olması onu Doktor Strange 2 için iyi bir aday yapıyordu. Üstelik daha önceki tecrübeleri bağlamında düşündüğümüzde bir alternatif evren filmini güzel bir şekilde ekrana uyarlayabileceğini düşünmekteyiz. Bekleyip göreceğiz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -