Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERDoctor Strange 2'nin Yeni Yönetmeni!

Doctor Strange 2’nin Yeni Yönetmeni!

Çoğunlukla Tobey Maguire’ın oynadığı Spider-Man serisinden ve The Grudge gibi korku filmlerinden tanıdığımız yönetmen Sam Raimi, ‘Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ filminin yönetmen koltuğuna oturdu. Sam Raimi‘nin yönetmen olacağıyla ve Marvel ile görüştüğüyle ilgili söylentiler Şubat ayından beri ortalıkta dolaşıyordu.

Doctor Strange 2': Sam Raimi in Talks to Direct – Variety

ComingSoon isimli siteye verdiği röportajda söylentileri doğrulayan Sam Raimi, aynı zamanda Spider-Man 2 filminde yer alan Dr. Strange repliğiyle ilgili de konuştu:

”Çocukluğumda Doktor Strange‘i çok severdim, ama benim için her zaman Spider-Man ve Batman‘den sonra gelirdi. Harika çizgi roman karakterleri listemde muhtemelen 5. sırada yer alıyordu. Doktor Strange çok orjinal bir karakterdi. Spider-Man 2 sırasında hepimizin bildiği o sahneyi çekerken hiç bir Doktor Strange filmi yöneteceğimi düşünmemiştim. Yani anlayacağınız o repliğin filmde olması benim için çok komik bir tesadüf. Yine de söylemeliyim ki keşke daha önceden böyle bir projede yer alacağıma dair ön-görüm olsaydı.”

Sam Raimi Confirms He's Directing Doctor Strange 2 | Collider

Yapımcılığını Kevin Feige’in yaptığı filmin 5 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Sam Raimi‘nin daha önce çizgi roman filmleri konusunda tecrübeli olması onu Doktor Strange 2 için iyi bir aday yapıyordu. Üstelik daha önceki tecrübeleri bağlamında düşündüğümüzde bir alternatif evren filmini güzel bir şekilde ekrana uyarlayabileceğini düşünmekteyiz. Bekleyip göreceğiz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -