Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDoomsday Clock Figürleri Yolda! : New-York Toy Fair 2018

Doomsday Clock Figürleri Yolda! : New-York Toy Fair 2018

Toy Fair 2018’e yeni ürünleriyle damga vuran DC Collectibles, yıllar sonra Watchmen kadrosunun ve daha nicesinin yeniden okuyucuyla buluştuğu Doomsday Clock için 2-pack Doomsday Clock figürlerini gösterime sundu.

DC Collectibles için bu uzun bir bekleyiş. 2000 yıllarında, hala DC Direct ismini kullandıkları zamanlarda, Watchmen’in 15.yılını kutlamak için San Diego Comic-Con’da Watchmen figürlerini sergileyeceklerdi. Hayranlar fazlasıyla heyecanlıydı, ama o zamanlar Alan Moore’in herkese ”Bu figürleri almayın.” mesajını vermesiyle söylemesiyle işler karıştı.

Moore’nin o zamanlar DC Comics ile arasında, imzaladıkları anlaşma sebebiyle bir uyuşmazlık vardı.

Elbette daha sonra Zack Snyder’in Watchmen filmiyle bir kaç figür çıkarılmış olsa da, yeterli olmadı.

Toy Fair 2018 ve yeni yayınlanan Doomsday Clock aracılığı ile, uzun zamandır beklediğimiz Watchmen figürleri sonunda sergilenmeye hazır!

Figürlerin 2-pack halinde satılması planlandı.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -