Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRDoomsday Clock Figürleri Yolda! : New-York Toy Fair 2018

Doomsday Clock Figürleri Yolda! : New-York Toy Fair 2018

Toy Fair 2018’e yeni ürünleriyle damga vuran DC Collectibles, yıllar sonra Watchmen kadrosunun ve daha nicesinin yeniden okuyucuyla buluştuğu Doomsday Clock için 2-pack Doomsday Clock figürlerini gösterime sundu.

DC Collectibles için bu uzun bir bekleyiş. 2000 yıllarında, hala DC Direct ismini kullandıkları zamanlarda, Watchmen’in 15.yılını kutlamak için San Diego Comic-Con’da Watchmen figürlerini sergileyeceklerdi. Hayranlar fazlasıyla heyecanlıydı, ama o zamanlar Alan Moore’in herkese ”Bu figürleri almayın.” mesajını vermesiyle söylemesiyle işler karıştı.

Moore’nin o zamanlar DC Comics ile arasında, imzaladıkları anlaşma sebebiyle bir uyuşmazlık vardı.

Elbette daha sonra Zack Snyder’in Watchmen filmiyle bir kaç figür çıkarılmış olsa da, yeterli olmadı.

Toy Fair 2018 ve yeni yayınlanan Doomsday Clock aracılığı ile, uzun zamandır beklediğimiz Watchmen figürleri sonunda sergilenmeye hazır!

Figürlerin 2-pack halinde satılması planlandı.

 

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -