Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaOYUNLAREA ve Lucasfilm Games'den Yeni Star Wars Oyunları Geliyor!

EA ve Lucasfilm Games’den Yeni Star Wars Oyunları Geliyor!

 

Electronic Arts ve Lucasfilm Games, Star Wars galaksisinde geçen yepyeni oyunlar için güçlerini tekrar birleştiriyor. Titan Fall, Apex Legends ve Star Wars Jedi: Fallen Order gibi işlere imzasını atan Respawn Entertainment, bu yeni Star Wars oyunlarının geliştirilmesine öncülük ediyor.

EA ve Lucasfilm ilişkisini arttıran bu yeni oyunları, ödüllü geçmişe sahip, Infinity Ward ve Respawn Entertainment’in kurucusu Vince Zampella yönetecek.

Zampella, konu hakkında ”Biz Respawn olarak Star Wars’un büyük hayranlarıyız ve Lucasfilm ile yıllardır yapmak istediğimiz yeni başlıklar hakkında çalışmak için de çok heyecanlıyız.” ifadelerinde bulundu.

The Battlefield series is now in the hands of Respawn co-founder Vince Zampella | PC Gamer

Oyunlar hakkında henüz net bir bilgi verilmese de Star Wars Jedi serisinin devam oyununu, FPS türünde yeni bir oyun ve strateji türünde bir oyun olmak üzere toplamda 3 yeni projenin sinyali verildi.

FPS türünde olacak olan oyun, EA’in alıştığımız Battlefront serisinin dışında, bambaşka bir oyun olacak.

Oyunları ki, özellikle Star Wars Jedi serisinin devam oyununu heyecanla bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde açıklanacak gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz.

 

EA Is Developing 3 Star Wars Games | PCMag


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -