Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaOYUNLAREA ve Lucasfilm Games'den Yeni Star Wars Oyunları Geliyor!

EA ve Lucasfilm Games’den Yeni Star Wars Oyunları Geliyor!

 

Electronic Arts ve Lucasfilm Games, Star Wars galaksisinde geçen yepyeni oyunlar için güçlerini tekrar birleştiriyor. Titan Fall, Apex Legends ve Star Wars Jedi: Fallen Order gibi işlere imzasını atan Respawn Entertainment, bu yeni Star Wars oyunlarının geliştirilmesine öncülük ediyor.

EA ve Lucasfilm ilişkisini arttıran bu yeni oyunları, ödüllü geçmişe sahip, Infinity Ward ve Respawn Entertainment’in kurucusu Vince Zampella yönetecek.

Zampella, konu hakkında ”Biz Respawn olarak Star Wars’un büyük hayranlarıyız ve Lucasfilm ile yıllardır yapmak istediğimiz yeni başlıklar hakkında çalışmak için de çok heyecanlıyız.” ifadelerinde bulundu.

The Battlefield series is now in the hands of Respawn co-founder Vince Zampella | PC Gamer

Oyunlar hakkında henüz net bir bilgi verilmese de Star Wars Jedi serisinin devam oyununu, FPS türünde yeni bir oyun ve strateji türünde bir oyun olmak üzere toplamda 3 yeni projenin sinyali verildi.

FPS türünde olacak olan oyun, EA’in alıştığımız Battlefront serisinin dışında, bambaşka bir oyun olacak.

Oyunları ki, özellikle Star Wars Jedi serisinin devam oyununu heyecanla bekliyoruz. Önümüzdeki dönemde açıklanacak gelişmeleri duyurmaya devam edeceğiz.

 

EA Is Developing 3 Star Wars Games | PCMag


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -