Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANEaglemoss Hero Collector'dan "Best of Enemies: Batman and joker"

Eaglemoss Hero Collector’dan “Best of Enemies: Batman and joker”

Eaglemoss Hero Collector’dan “Best of Enemies: Batman and joker” Size el sallıyor!

Batman ve Joker madalyonun iki yüzü biri olmadan diğerin olması imkansız. 80 küsur yıldır olan bu karmaşık ilişkileri, baş düşman kavramının adeta en doğru örneği. Şimdi de Eaglemoss ikilinin tarihlerine yakından bakmak isteyen herkes için bir set hazırlamış. “1940 Batman#1” Joker’in ilk görünüşüyle başlayan bu kitap karakterlerin görünüşlerinde ve kişiliklerinde geçirdikleri pek çok değişimi görmenizi sağlayacak. Güzel olan şey ise, bu kitap yanında gayet güzel modellenmiş yüksek kalitede 1:14 ölçeğinde Batman ve Joker heykelleriyle geliyor.

Nick Abadzis, Neil Gailey, Alan Cowsill, Glenn Dakin ve Will Potter tarafından yazılan kitap, 72 sayfadan oluşmakta. İkilinin en önemli olaylarıyla ilgili görsel rehbere sahip olan kitap, Grant Morrison ve Scott Sneyder özel işlerini Frank Miller Greg Capulla gibi ikilinin maceralarına katkı yapan pek çok çizerin artworklerini içeriyor.

Bu baş ucu kitabı sizi Gotham’ın, Gotham City Police Department’ın Joker ile alakalı belgelerinin ve Batcave’in perde arkasına götürüyor. Ürün fiyatıyla ve sağladıklarıyla adeta bir başucu kitabı ve alınmayı hak ediyor benim listeme hemen aldığım bu ürünü Batman’i seven hatta çizgi romanları seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”21347″]
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -