Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANEaglemoss Hero Collector'dan "Best of Enemies: Batman and joker"

Eaglemoss Hero Collector’dan “Best of Enemies: Batman and joker”

Eaglemoss Hero Collector’dan “Best of Enemies: Batman and joker” Size el sallıyor!

Batman ve Joker madalyonun iki yüzü biri olmadan diğerin olması imkansız. 80 küsur yıldır olan bu karmaşık ilişkileri, baş düşman kavramının adeta en doğru örneği. Şimdi de Eaglemoss ikilinin tarihlerine yakından bakmak isteyen herkes için bir set hazırlamış. “1940 Batman#1” Joker’in ilk görünüşüyle başlayan bu kitap karakterlerin görünüşlerinde ve kişiliklerinde geçirdikleri pek çok değişimi görmenizi sağlayacak. Güzel olan şey ise, bu kitap yanında gayet güzel modellenmiş yüksek kalitede 1:14 ölçeğinde Batman ve Joker heykelleriyle geliyor.

Nick Abadzis, Neil Gailey, Alan Cowsill, Glenn Dakin ve Will Potter tarafından yazılan kitap, 72 sayfadan oluşmakta. İkilinin en önemli olaylarıyla ilgili görsel rehbere sahip olan kitap, Grant Morrison ve Scott Sneyder özel işlerini Frank Miller Greg Capulla gibi ikilinin maceralarına katkı yapan pek çok çizerin artworklerini içeriyor.

Bu baş ucu kitabı sizi Gotham’ın, Gotham City Police Department’ın Joker ile alakalı belgelerinin ve Batcave’in perde arkasına götürüyor. Ürün fiyatıyla ve sağladıklarıyla adeta bir başucu kitabı ve alınmayı hak ediyor benim listeme hemen aldığım bu ürünü Batman’i seven hatta çizgi romanları seven herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”21347″]
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -