Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaDİZİLEREmilia Clarke, Game of Thrones'un Jon Snow Spinoff'unu Doğruladı!

Emilia Clarke, Game of Thrones’un Jon Snow Spinoff’unu Doğruladı!

HBO’nun en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones, finaliyle izleyenleri üzse de izleyiciler devam yapımlarını merakla bekliyor. Jon Snow spinoff’u da bunlardan biriydi ve bir süredir çekileceği tahmin ediliyordu.

BBC’ye konuşan Emilia Clarke “(Kit Harington) bana diziden bahsetti. Yapılacağını biliyorum. Gerçekleşiyor.” dedi. Clarke biraz da detay verdi. Söylediğine göre Kit Harington dizinin yapımcılığını da üstleniyor. Bunu söylerken de “dizinin her yerinde” ifadesini kullandı.

Game of Thrones: House of the Dragon Scene

House of the Dragon, George R.R. Martin’in 2018’de yayımlanan Fire & Blood romanından uyarlanıyor. Aegon Targaryen’in Yedi Krallık’ı fethiyle başlayan Fire & Blood, Aegon’u takip eden jenerasyonlar boyunca Targaryenler’in hikâyesini anlatıyor. Targaryanler’in Demir Taht’ı korumak için verdiği mücadeleler ve kendi aralarında savaşa girmeleriyle başlayan Ejderhaların Dansı kitapta işlenen olaylar arasında yer alıyor. Targaryen ailesini yıkımın eşiğine getiren bu iç savaşın da dizide önemli bir yere sahip olacağı söyleniyor. Bu yeni Game of Thrones dizisi bir yandan Targaryen ailesinin hikâyesini anlatırken, bir yandan Westeros’un geçmişini ve Yedi Krallık’ın kuruluşunu gözler önüne serecek.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -