Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaDİZİLEREmilia Clarke, Game of Thrones'un Jon Snow Spinoff'unu Doğruladı!

Emilia Clarke, Game of Thrones’un Jon Snow Spinoff’unu Doğruladı!

HBO’nun en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones, finaliyle izleyenleri üzse de izleyiciler devam yapımlarını merakla bekliyor. Jon Snow spinoff’u da bunlardan biriydi ve bir süredir çekileceği tahmin ediliyordu.

BBC’ye konuşan Emilia Clarke “(Kit Harington) bana diziden bahsetti. Yapılacağını biliyorum. Gerçekleşiyor.” dedi. Clarke biraz da detay verdi. Söylediğine göre Kit Harington dizinin yapımcılığını da üstleniyor. Bunu söylerken de “dizinin her yerinde” ifadesini kullandı.

Game of Thrones: House of the Dragon Scene

House of the Dragon, George R.R. Martin’in 2018’de yayımlanan Fire & Blood romanından uyarlanıyor. Aegon Targaryen’in Yedi Krallık’ı fethiyle başlayan Fire & Blood, Aegon’u takip eden jenerasyonlar boyunca Targaryenler’in hikâyesini anlatıyor. Targaryanler’in Demir Taht’ı korumak için verdiği mücadeleler ve kendi aralarında savaşa girmeleriyle başlayan Ejderhaların Dansı kitapta işlenen olaylar arasında yer alıyor. Targaryen ailesini yıkımın eşiğine getiren bu iç savaşın da dizide önemli bir yere sahip olacağı söyleniyor. Bu yeni Game of Thrones dizisi bir yandan Targaryen ailesinin hikâyesini anlatırken, bir yandan Westeros’un geçmişini ve Yedi Krallık’ın kuruluşunu gözler önüne serecek.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -