Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaLİSTELEREn İyi 10 Marvel Legends - X-Men Figürü!

En İyi 10 Marvel Legends – X-Men Figürü!

Selamlar sevgili FSD okurları! Keyifler nasıl? Bu yazımızda sevgili Efe Behar‘ın sizler için hazırladığı en iyi 10 Marvel Legends – X-Men figürüne bakacağız.

10- Weapon X

Detaylarıyla koleksiyonların vazgeçilmezi olan bir figür kesinlikle. Wolverine’in doğuşunu en iyi şekilde yansıtan figürlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

X-Men Marvel Legends Weapon X (Caliban BAF)

 

9- Wolverine 5 Pack

Callisto, Wolverine, Omega Red, Jason Wyngarde ve Cyber’dan oluşan bu paketle Logan’ın ve X-Men’in birçok düşmanına sahip olabilirsiniz. Gerek aksesuarlarıyla, gerek işçiliğiyle çok başarılı bir paket.

 

8- Jubilee

Bulunması gün geçtikçe zorlaşan bu figür, 90’lı yılları belki de en iyi yansıtan mutant olan Jubilee’nin karakteri harika yansıtıyor. Özellikle sakız detayının olması benim çok hoşuma gitti.

Hasbro Marvel Legends Jubilee 6" action figure

 

7- Storm (Retro White)

Şimdi onlar düşünsün! X-Men ekibinin gerçek lideri Storm mekana giriş yaptı! Detaylarıyla gerçekten göz alan bir figür. Özellikle bileğinden beline kadar uzanan kostümü figüre çok ayrı bir hava katıyor.

Marvel Retro Collection Storm Figure Hot Sale, 55% OFF | empow-her.com

 

6- Gambit

İskambil oynamaktan zarar gelmez diye düşünme! Gambit varsa işler başka! Harika detaylarıyla Gambit mutlaka koleksiyonunuzda yerini almalı! Doğrusu ben kartları fırlatma aksesuarına bayıldım.

Hasbro Marvel Legends Gambit | X-Men Gambit Action Figure

 

5- Professor X

Marvel’ın en sevilen ekibi olan X-Men’in kurucusu, detaylı sandalyesi ve boyutuyla harika bir seçim! Özellikle sandalyesi büyük bir artı.

Marvel Legends Series 6 Professor X with Hover Chair

 

4- Rogue (Retro)

Harika yüz detaylarıyla size dokunmadan aklınızı başından alacak! Legends figürleri arasında yüz detayı en iyi olan figürlerden birisi.

تويتر \ MarvelousNews.com على تويتر: "Hasbro #Marvel Legends 6" X-Men Retro Rogue Figure Video Review And Images https://t.co/ks7YWViukX https://t.co/Jd7bAeBMKH"

 

3- Beast

Mavi yaratık, boyutları ve muhteşem detaylarıyla sizi bekliyor! Not: Mavisini bulursan kaçırma deriz 🙂

Marvel Legends Series X-Men Beast : Amazon.com.tr: Oyuncak

 

2- Wolverine, Jean Grey & Cyclops 3 Pack (Love Triange)

X-Men’in vazgeçilmezleri bir arada! Değiştirilebilir kafa modellemelerinin olması figürlere birçok farklı poz olanağı sağlıyor. Peki bu aşk üçgeninde sizin favoriniz hangi karakter?

Marvel 80th Anniversary Marvel Legends Hot Sale, 55% OFF | empow-her.com

 

1- Colossus & Juggernaut 2 Pack

Fazla söze gerek yok! Harika detaylar ve dev boyutlarla bu paket bir harika! Bulması da bir o kadar zor tabii ki 🙁 Ama bulursanız sakın kaçırmayın derim.

Colossus Juggernaut 2 Pack Shop, 50% OFF | empow-her.com


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -