Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜEtkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Figürcünün Seyir Defteri olarak, her zaman bu tarz etkinliklere destek vermek için çaba sarf ediyoruz. Zira bu küçük buluşmalar kültürümüzü yaşatan en önemli etkinlikler. İlerleyen yıllarda neden büyük fuarlara dönüşmesin değil mi?

Eğer zamanınız varsa yada zaman yaratabilirseniz sizi, 26 Ocak Tarihinde, Collector’s Cave‘in organizasyonu ile güzel bir etkinlik olacak. Onların ağzından etkinlik ile ilgili açıklamalarını aktaralım hemen:

” 7’den 77’ye herkesin davetli olduğu ve her türden 2.el oyuncak ve figürün yer alacağı bu keyifli organizasyona ister çocuklarınızla ister tek başınıza katılabilirsiniz. Hatta siz de kendinizi hiç büyümemiş bir çocuk olarak hissediyorsanız kendinize uygun bir aktivite bulabilirsiniz. İsteyen herkesin katılabileceği ve stand açarak bir parçası olabileceği bu güzel etkinliğe hepinizi bekliyoruz! ”

Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!
Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Bilgiler:

Tarih: 26 Ocak 2019
Yer: Farklı İşler Novada AVM / Ataşehir / İstanbul
İletişim: T-Mert: 0 535 265 08 42

Bu haber vesilesi ile çok yakında İzmir’de bir FSD etkinliği haberini de paylaşacağımızı duyurmuş olalım. Detaylar yakında!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -