Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜREtkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Figürcünün Seyir Defteri olarak, her zaman bu tarz etkinliklere destek vermek için çaba sarf ediyoruz. Zira bu küçük buluşmalar kültürümüzü yaşatan en önemli etkinlikler. İlerleyen yıllarda neden büyük fuarlara dönüşmesin değil mi?

Eğer zamanınız varsa yada zaman yaratabilirseniz sizi, 26 Ocak Tarihinde, Collector’s Cave‘in organizasyonu ile güzel bir etkinlik olacak. Onların ağzından etkinlik ile ilgili açıklamalarını aktaralım hemen:

” 7’den 77’ye herkesin davetli olduğu ve her türden 2.el oyuncak ve figürün yer alacağı bu keyifli organizasyona ister çocuklarınızla ister tek başınıza katılabilirsiniz. Hatta siz de kendinizi hiç büyümemiş bir çocuk olarak hissediyorsanız kendinize uygun bir aktivite bulabilirsiniz. İsteyen herkesin katılabileceği ve stand açarak bir parçası olabileceği bu güzel etkinliğe hepinizi bekliyoruz! ”

Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!
Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Bilgiler:

Tarih: 26 Ocak 2019
Yer: Farklı İşler Novada AVM / Ataşehir / İstanbul
İletişim: T-Mert: 0 535 265 08 42

Bu haber vesilesi ile çok yakında İzmir’de bir FSD etkinliği haberini de paylaşacağımızı duyurmuş olalım. Detaylar yakında!

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -