Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜEtkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Figürcünün Seyir Defteri olarak, her zaman bu tarz etkinliklere destek vermek için çaba sarf ediyoruz. Zira bu küçük buluşmalar kültürümüzü yaşatan en önemli etkinlikler. İlerleyen yıllarda neden büyük fuarlara dönüşmesin değil mi?

Eğer zamanınız varsa yada zaman yaratabilirseniz sizi, 26 Ocak Tarihinde, Collector’s Cave‘in organizasyonu ile güzel bir etkinlik olacak. Onların ağzından etkinlik ile ilgili açıklamalarını aktaralım hemen:

” 7’den 77’ye herkesin davetli olduğu ve her türden 2.el oyuncak ve figürün yer alacağı bu keyifli organizasyona ister çocuklarınızla ister tek başınıza katılabilirsiniz. Hatta siz de kendinizi hiç büyümemiş bir çocuk olarak hissediyorsanız kendinize uygun bir aktivite bulabilirsiniz. İsteyen herkesin katılabileceği ve stand açarak bir parçası olabileceği bu güzel etkinliğe hepinizi bekliyoruz! ”

Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!
Etkinlik Haberi: 2.El Oyuncak Alım-Satım Ve Takas Organizasyonu!

Bilgiler:

Tarih: 26 Ocak 2019
Yer: Farklı İşler Novada AVM / Ataşehir / İstanbul
İletişim: T-Mert: 0 535 265 08 42

Bu haber vesilesi ile çok yakında İzmir’de bir FSD etkinliği haberini de paylaşacağımızı duyurmuş olalım. Detaylar yakında!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -