Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜFigma: Guts Berserker Zırhı ve Griffith Figürlerini Tekrar Satışa Çıkarıyor!

Figma: Guts Berserker Zırhı ve Griffith Figürlerini Tekrar Satışa Çıkarıyor!

Guts: Berserker Armor Version

Popüler manga serisi Berserk‘in orijinal ”Guts: Berserker Armor Version” ve ”The Golden Age Arc – Griffith” figürü yeniden boyanmış hali tekrar satışa çıkmaya hazırlanıyor, hemde şimdi yeni ek parçalarıyla beraber!

”Geri kalan her şeyi bu öldürme dürtüsü ile karartacağım.”

Good Smile Şirketi, Figma Berserk Guts figürünü yeniden satışa çıkarıyor, hemde Berserker zırhı ile. Yeniden boyanmış ve kafatası formunda olan figür, Dragon Slayer kılıcına ve Schierke’in bir hayalet versiyonuna hayat veriyor olacak. Figürün eklemli bir standı da pakete dahil olacak. Figürün boyutu ise 6.3 inç (aşağı yukarı 16cm). Figür, çıkış yeri sebebiyle 8,148 Yen(yaklaşık $73) fiyatıyla satışa çıkacak.

Band of Hawk’ın karizmatik kurucusu ”Beyaz Şahin” Griffith ise poz verilebilen eklemleri ile çeşitli sahneleri yeniden canlandırabileceğiniz, yeniden boyanmış haliyle satışa sunulacak. Standart bir yüz ifadesiyle, yine de kendinden oldukça emin duruşuyla Griffith’in bir gözü, her zaman düşmanının üzerinde olacak. Kılıcı aksesuarların arasında bulunan Griffith, kılıcını istediği zaman kınında, istediği zaman ise elinde tutabilecek. Miğferi ise, istediği zaman kullanılabilecek bir diğer aksesuarı olarak pakete dahil. Pelerini ise istediğiniz zaman çıkarıp tekrar takabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Figürün boyutu ise 6 inç, yani ortalama 15cm. Fiyatı 5,370 yen(yaklaşık $48) şeklinde satışa sunulacak.

The Golden Age Arc – Griffith

İki figürün de çıkış günü belli olmasa da Mayıs 2019’da yeniden piyasada olması bekleniyor. Manganın severleri ve koleksiyoncuları tarafından kesinlikle uygun ve kaçırılmaması gereken bir fiyatta, kaliteli figürler olduğunu belirtmek isterim. Gerek aksesuarları gerek işçilikleri dolayısıyla kesinlikle fiyatlarını hak ediyorlar.

Şimdi sizi bu yeniden hayat verilen mükemmel figürlerle başbaşa bırakalım.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -