Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜFigma: Guts Berserker Zırhı ve Griffith Figürlerini Tekrar Satışa Çıkarıyor!

Figma: Guts Berserker Zırhı ve Griffith Figürlerini Tekrar Satışa Çıkarıyor!

Guts: Berserker Armor Version

Popüler manga serisi Berserk‘in orijinal ”Guts: Berserker Armor Version” ve ”The Golden Age Arc – Griffith” figürü yeniden boyanmış hali tekrar satışa çıkmaya hazırlanıyor, hemde şimdi yeni ek parçalarıyla beraber!

”Geri kalan her şeyi bu öldürme dürtüsü ile karartacağım.”

Good Smile Şirketi, Figma Berserk Guts figürünü yeniden satışa çıkarıyor, hemde Berserker zırhı ile. Yeniden boyanmış ve kafatası formunda olan figür, Dragon Slayer kılıcına ve Schierke’in bir hayalet versiyonuna hayat veriyor olacak. Figürün eklemli bir standı da pakete dahil olacak. Figürün boyutu ise 6.3 inç (aşağı yukarı 16cm). Figür, çıkış yeri sebebiyle 8,148 Yen(yaklaşık $73) fiyatıyla satışa çıkacak.

Band of Hawk’ın karizmatik kurucusu ”Beyaz Şahin” Griffith ise poz verilebilen eklemleri ile çeşitli sahneleri yeniden canlandırabileceğiniz, yeniden boyanmış haliyle satışa sunulacak. Standart bir yüz ifadesiyle, yine de kendinden oldukça emin duruşuyla Griffith’in bir gözü, her zaman düşmanının üzerinde olacak. Kılıcı aksesuarların arasında bulunan Griffith, kılıcını istediği zaman kınında, istediği zaman ise elinde tutabilecek. Miğferi ise, istediği zaman kullanılabilecek bir diğer aksesuarı olarak pakete dahil. Pelerini ise istediğiniz zaman çıkarıp tekrar takabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Figürün boyutu ise 6 inç, yani ortalama 15cm. Fiyatı 5,370 yen(yaklaşık $48) şeklinde satışa sunulacak.

The Golden Age Arc – Griffith

İki figürün de çıkış günü belli olmasa da Mayıs 2019’da yeniden piyasada olması bekleniyor. Manganın severleri ve koleksiyoncuları tarafından kesinlikle uygun ve kaçırılmaması gereken bir fiyatta, kaliteli figürler olduğunu belirtmek isterim. Gerek aksesuarları gerek işçilikleri dolayısıyla kesinlikle fiyatlarını hak ediyorlar.

Şimdi sizi bu yeniden hayat verilen mükemmel figürlerle başbaşa bırakalım.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -