Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaLİSTELERFigür Severlerin 'Neden?' Diye Sorgulayacağı Açıklaması Zor Figürler! Vol2

Figür Severlerin ‘Neden?’ Diye Sorgulayacağı Açıklaması Zor Figürler! Vol2

Figür severler olarak birçok şeye maruz kalıyoruz. Bazen çok sevdiğimiz figürler, bazen beğenmediğimiz figürler, bazen çok istesek de alamadığımız figürler ve bazen ise uzun zamandır peşinde olduğumuz figürler oluyor. Ama şimdi göreceğimiz bu figürler biraz farklı. Almak isteyen çıkar mı hiç sanmıyoruz demiştik ve serimizin bu ikinci bölümünde ise hala bu görüşte kararlıyız. İlk bölümde olduğu gibi yine bize derin derin neden diye düşündürecek ve sorgulatacak bu figüreri sizler için listeledik.

Hadi başlayalım…

 

1–  X-Men ekibinden hepimizin tanıdığı ve ekibin ana karakterlerinden biri olan ve en önemli özelliği gözlerinden saçtığı ışınlar olan Cyclops sanırız kendini biraz salmış. Konu Jean Grey olunca aralarında hep gizli bir husumet bulunan Wolverine ise bu duruma biraz sevinmiş olmalı.

 

2– Batman ve Robin değişik işler peşinde henüz tam olarak ne amaçladıklarını bilemiyoruz ama bu belki Gotham City’nin kurtarılması için çok gizli bir görev veya çok etkili bir dövüş taktiği olabilir. Yorumu size bırakıyoruz.

 

3– Sinema tarihinin en çok konuşulan filmlerinden biri olan Star Wars’un meşhur karakterlerinden biri ve Darth Vader’ın oğlu olan Luke Skywalker’ın düşmüş olduğu bu duruma anlam veremedik. Sanırım mutasyon geçiriyor olabilir ve en kısa zamanda Yoda’ya gözükmesi gerekebilir.

 

4– Power Rangers karakterlerine yeni bir boyut kazandırılmış. Bari Batman’ler de Power Rangers’lar gibi farklı renklerde olsalarmış.

 

5– Geçen serimizde olduğu gibi Avengers’a dahil olan bir Batman kaosu daha. Umarım bu durum en kısa zamada son bulur.

 

6– At – Mary Jane – Silah

 

7–  Sadece gerçek Rocky severlerin anlayacağı o efsane sahneye yapılan güzel ve yaratıcı bir gönderme olmuş.

 

8– Bruce Wayne yani hepimizin yakından tanıdığı Batman’in çocukluk trajedisi olan bu acı olayın figür dünyasına yansıtılmış hali karşımızda bulunmakta. Değişik işlere imza atan bu markanın adı ise Death By Toys, dilerseniz yakından takip edebilirsiniz. Ve yaptıkları sıradışı işlere şahit olabilirsiniz.

 

9– Wonder Woman artık savaşları, kaosları, yaratıkları ve DC evrenini bir kenara bırakıp anneliğe doğru ilerliyor. Allah analı babalı büyütsün diyelim.

 

10– Sanırım hayatımda gördüğüm ve Hulk’a benzemeye çalışan en garip ve en kötü figür.

 

11–  DC evreninden bildiğimiz Green Lantern karakreti artık Marvel evreninde! Sevenlerine duyurulur.

 

12– Yapacak başka figür yok muydu be neyse yorum yok.

 

 

 

BENZER HABERLER

Yeni Yılda Yeni Başlayacaklar İçin Anime Önerileri

0
Hazır yeni yıla girerken bütün yılın stresini üzerinizden alabilecek birkaç anime önerisinde bulunmaya geldim. Özellikle anime izlemeye yeni başlayacaklar için önerdiğim animelerdir bunlar. Severek...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -