Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜYeni Sezon: Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #1

Yeni Sezon: Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #1

Av mevsimi başladı!

Seriye verdiğimiz uzun aranın ardından yepyeni bir figür avıyla karşınızdayız. Malumunuz kur seviyeleri, kargo ücretleri ve vergiler gün geçtikçe bu hobiye gönül veren bizleri üzüyor. Koleksiyonlarımıza yeni figür ve heykeller eklemek için her türlü indirim ve fırsatları değerlendirmek bu günlerde çok önemli bir hale geldi. Biz de sizin için figür avına çıktık ve Amazon internet sitesindeki bazı fırsatları derledik.

***Fiyatlara kargo ve gümrük vergisi dahildir.

McFarlane Toys: DC Multiverse – Azrael ($33.77)

McFarlane DC Multiverse serisiyle son dönemde tam gaz yoluna devam ediyor. Batman Curse of White Knight çizgi roman serisi baz alınan ve son derece beğenilen Azrael figürünü almayı düşünüyorsanız bu fırsata göz atmanızı öneririz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

McFarlane Toys: DC Multiverse – Wonder Woman ($34.10)

Bir diğer DC Multiverse figürü ise merakla beklediğimiz Wonder Woman 1984 filminden Wonder Woman Golden Armor figürü. Bu fırsata bakmadan geçmeyiz deriz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Marvel Legends – Black Widow ($35.90)

Yeni Black Widow filmini beklerken karakteri sevenlerin bu figürü listelerine eklediğinden eminiz ve bunun için bu indirimi kaçırmayın deriz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Marvel Legends – X-Con Luis & Marvel’s Ghost ($46.10)

Ant-Man & The Wasp filminin sevilen karakteri Luis ve filmin kötüsü Ghost’un bulunduğu ikili paketi almak planlarınız arasındaysa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Marvel Legends – The Grandmaster & Korg($51.56)

Thor’un son filmi Ragnarok’da ilk kez gördüğümüz The Grandmaster ve Korg karakterlerinin bulunduğu bu ikili paketi bu fiyattan kaçırmamanızı öneririz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Marvel Legends – Mystique($34.57)

Son dönemde çıkan X-Men figürlerinden biri olan Mystique figürü almayı düşünüyorsanız bu fırsata bir göz atın deriz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

Marvel Legends – Gamerverse Captain America ($28.98)

Yakın zamanda çıkan Avengers oyunu genel olarak olumsuz eleştiriler alsa da biz koleksiyonerler için bu oyun yeni figürler anlamına geliyor. Gamerverse serisinin Captain America figürünü almayı planlıyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -