Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜFigürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #2

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #2

Aksesuar Günceleri!

Hepimizin dert yandığı bir noktadır sanırım figürlerin aksesuar eksiği… Hele benim gibi düşük bütçeli bir figür koleksiyoneriyseniz iyice zorlaşıyor aksesuar bulmak keza Marvel Legends, DC Collectibles gibi seriler aksesuar konusunda Hot Toys gibi kalburüstü markalara nazaran çok zayıf kalıyor.

Eminim birçoğumuz Spider-Man’e Avengers kulesini paspaslatmayı, Wolverine’e pençesiyle bira açtırmayı fotoğraflamaktan hoşlanırız. Bu konuda sizlere bir hizmet olarak 3. parti üreticilerden ucuz diye nitelendirebileceğimiz aksesuarları listelemeye başlıyoruz. 1/12 ve 1/6 figürler için sunacağımız bu içerik umarız sizin için yararlı olur.

Gazete:

Özellikle Spider-Man sevdalılarının hoşuna gideceğini düşündüğüm, duvardan duvara zıplarken eline çok yakışacağına inandığım gazete balyası 6 inçlik dost canlısı komşumuz için $3.50‘a geliyor.

Ürüne Git.

miniature dollhouse (2)

Kılıç:

E silahsız olmaz tabii ki. Batfamily üyelerini kardeş katili yapacak bu kılıç Boromir ve Geralt’ı da peşinden koşturacaktır mutlaka. $6.62‘lık bu kılıç, 1/6 biriktirenlere kollarını açıyor.

Ürüne Git.

20180224_113856_046

Silah:

Gerçekten pompalı bir pompalı tüfekse Red Hood, Punisher ve Komiser Gordon için geliyor. $4‘lık, 1/6 oranındaki pompalı tüfek üzerinden çıkartılabilen mermileri ve gerçekten çekilebilen pompalı kısmıyla dikkat çekiyor.

Ürüne Git.

000447 005

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -