Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRFigürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #2

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #2

Aksesuar Günceleri!

Hepimizin dert yandığı bir noktadır sanırım figürlerin aksesuar eksiği… Hele benim gibi düşük bütçeli bir figür koleksiyoneriyseniz iyice zorlaşıyor aksesuar bulmak keza Marvel Legends, DC Collectibles gibi seriler aksesuar konusunda Hot Toys gibi kalburüstü markalara nazaran çok zayıf kalıyor.

Eminim birçoğumuz Spider-Man’e Avengers kulesini paspaslatmayı, Wolverine’e pençesiyle bira açtırmayı fotoğraflamaktan hoşlanırız. Bu konuda sizlere bir hizmet olarak 3. parti üreticilerden ucuz diye nitelendirebileceğimiz aksesuarları listelemeye başlıyoruz. 1/12 ve 1/6 figürler için sunacağımız bu içerik umarız sizin için yararlı olur.

Gazete:

Özellikle Spider-Man sevdalılarının hoşuna gideceğini düşündüğüm, duvardan duvara zıplarken eline çok yakışacağına inandığım gazete balyası 6 inçlik dost canlısı komşumuz için $3.50‘a geliyor.

Ürüne Git.

miniature dollhouse (2)

Kılıç:

E silahsız olmaz tabii ki. Batfamily üyelerini kardeş katili yapacak bu kılıç Boromir ve Geralt’ı da peşinden koşturacaktır mutlaka. $6.62‘lık bu kılıç, 1/6 biriktirenlere kollarını açıyor.

Ürüne Git.

20180224_113856_046

Silah:

Gerçekten pompalı bir pompalı tüfekse Red Hood, Punisher ve Komiser Gordon için geliyor. $4‘lık, 1/6 oranındaki pompalı tüfek üzerinden çıkartılabilen mermileri ve gerçekten çekilebilen pompalı kısmıyla dikkat çekiyor.

Ürüne Git.

000447 005

 

 

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -