Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜFigürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #4

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #4

Aksesuar Günceleri!

Hepimizin dert yandığı bir noktadır sanırım figürlerin aksesuar eksiği… Hele benim gibi düşük bütçeli bir figür koleksiyoneriyseniz iyice zorlaşıyor aksesuar bulmak keza Marvel LegendsDC Collectibles gibi seriler aksesuar konusunda Hot Toys gibi kalburüstü markalara nazaran çok zayıf kalıyor. Eminim birçoğumuz Spider-Man’e Avengers kulesini paspaslatmayı, Wolverine’e pençesiyle bira açtırmayı fotoğraflamaktan hoşlanırız. Bu konuda sizlere bir hizmet olarak 3. parti üreticilerden ucuz diye nitelendirebileceğimiz aksesuarları listelemeye başlıyoruz. 1/12 ve 1/6 figürler için sunacağımız bu içerik umarız sizin için yararlı olur.

Ürünler:

  • Çok sevdiğimiz DC Collectibles‘dan DC Comics Icons: Mister Miracle Earth 2 Action Figure 16,18 Dolar+9,04 Dolar (kargo) fiyatıyla Amazonda alıcılarını bekliyor.

Ürüne Git.

  • Thor hayranlarını sevinçten Asgard’a çıkartacak 10. yıl Thor&Sif 2 pack’i 23+11,5 (kargo) fiyatıyla bizlerle buluşuyor.

Ürüne Git.

  • Marvel Legends‘tan Namor uygun fiyatının yanı sıra her türlü custom çalışma için de ideal bir figür olarak karşımıza çıkıyor. 12,58+8,84 (kargo) fiyatıyla karşımıza çıkıyor.

Ürüne Git.

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -