Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRFigürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #4

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #4

Aksesuar Günceleri!

Hepimizin dert yandığı bir noktadır sanırım figürlerin aksesuar eksiği… Hele benim gibi düşük bütçeli bir figür koleksiyoneriyseniz iyice zorlaşıyor aksesuar bulmak keza Marvel LegendsDC Collectibles gibi seriler aksesuar konusunda Hot Toys gibi kalburüstü markalara nazaran çok zayıf kalıyor. Eminim birçoğumuz Spider-Man’e Avengers kulesini paspaslatmayı, Wolverine’e pençesiyle bira açtırmayı fotoğraflamaktan hoşlanırız. Bu konuda sizlere bir hizmet olarak 3. parti üreticilerden ucuz diye nitelendirebileceğimiz aksesuarları listelemeye başlıyoruz. 1/12 ve 1/6 figürler için sunacağımız bu içerik umarız sizin için yararlı olur.

Ürünler:

  • Çok sevdiğimiz DC Collectibles‘dan DC Comics Icons: Mister Miracle Earth 2 Action Figure 16,18 Dolar+9,04 Dolar (kargo) fiyatıyla Amazonda alıcılarını bekliyor.

Ürüne Git.

  • Thor hayranlarını sevinçten Asgard’a çıkartacak 10. yıl Thor&Sif 2 pack’i 23+11,5 (kargo) fiyatıyla bizlerle buluşuyor.

Ürüne Git.

  • Marvel Legends‘tan Namor uygun fiyatının yanı sıra her türlü custom çalışma için de ideal bir figür olarak karşımıza çıkıyor. 12,58+8,84 (kargo) fiyatıyla karşımıza çıkıyor.

Ürüne Git.

 

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -