Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜFigürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #1

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #1

Sevgili FSD Ahalisi!

Koleksiyoncu olarak bir ürün alırken, kırk dereden su getirdiğinizi biliyorum. İnternet üzerinde bir çok web sitesini, amazonu, ebay’i, yerli satıcıları, ikinci el sayfalarını tek tek kontrol edip en uygun şekilde almak istediğimiz figürün izini sürüyoruz hepiniz.

Zaman zaman mağazaların ve internet satıcılarının indirimleri, gözden kaçabiliyor. İşte tam bu noktada FSD devreye giriyor. Elimizden geldiği kadarı ile takip ettiğimiz fiyatı uyguna düşen ürünleri bu sayfada haftalık olarak listeleyeceğiz.

Aksesuar Günceleri!

Hepimizin dert yandığı bir noktadır sanırım figürlerin aksesuar eksiği, hele benim gibi düşük bütçeli bir figür koleksiyoneriyseniz iyice zorlaşıyor aksesuar bulmak keza Marvel Legends, DC Collectibles gibi seriler aksesuar konusunda Hot Toys gibi kalburüstü markalara nazaran çok zayıf kalıyor.

Eminim birçoğumuz Spider-Man’e Avengers kulesini paspaslatmayı, Wolverine’e pençesiyle bira açtırmayı fotoğraflamaktan hoşlanırız.

Bu konuda sizlere bir hizmet olarak 3. parti üreticilerden ucuz diye nitelendirebileceğimiz aksesuarları listelemeye başlıyoruz. 1/12 ve 1/6 figürler için sunacağımız bu içerik umarız sizin için yararlı olur.


Armory:
Aksiyon Figürlerinde en önemli şeylerden biri silah aksesuarları tabii ki, bu satıcı ise adeta Punisher’ın cephaneliğini koleksiyonlarımıza taşıyor! 1/6 ölçekli figürler için üretilmiş bu silahlar 1.66-2.04 dolar aralığında ve içlerinde minigun bile var! MINIGUN!

Ürüne git.


Kelepçe:
Yine 1/6 ölçekli figürler için bir ürün, kelepçe! Özellikle kahraman temalı figürlerin koleksiyonunu yapıyorsanız elinizdeki kahramanlardan aşağı kalmayacak kadar kötü adamınız da vardır mutlaka. Bu ele avuca sığmayan 12 inçlik Jokerleri, Green Goblinleri, Bullseyeları hatta tuzağa düşmüş Batmanleri, Robinleri kilide vurmak için birebir olan kelepçeler 6,76 dolarlık fiyatıyla karşımızda.

Ürüne Git


TV
Cennet Mahallesi, Çılgın Bediş ya da Televole, siz ne izlemelerini isterseniz! (Fikirlerini sormanızı tavsiye ederiz, tatsızlık çıkmasın) 1/12 ölçekte hazırlanmış bu televizyon pozlamalarda eğlenceli anlara sahne olacaktır diye tahmin ediyoruz. Fiyat ise yalnızca 3.39 dolar.

Ürüne Git

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -