Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHABERLERFirst 4 Figures: Castlevania: Symphony of the Night "Dracula" Heykeli!

First 4 Figures: Castlevania: Symphony of the Night “Dracula” Heykeli!

“Well met, my son! it’s been a long time.” -Dracula

Hastasıyız Dracula‘nın arkadaşlar! First 4 Figures firmasını Dark Souls işlerinden tanıyoruz. Her seferinde devasa ve etkileyici heykeller yapmayı başarıyorlar. Geçen haftalarda da minik bir teaser yayınlamışlardı. Beklenen gün geldi ve işte karşımızda: Castlevania: Symphony of the Night Dracula Resin Figürü.

Standart Edisyon

Castlevania: Symphony of the Night, 1997’de çıkmış bir video oyunu. Herkes bir şekilde Castlevania’yı bilir ve Dracula ile bir tanışıklığı vardır. Firts 4 Figures, Standart ve Exclusive Edisyon olmak üzere karşımıza iki adet heykel çıkartıyor. Dracula, Symphony of the Night serisinin ikinci figürü ve iki edisyon da 2020‘nin son çeyreğinde satışa açılması bekleniyor.

Exclusive Edisyon

İki versiyonda da kafa modellemesi dışında bir farklılık yok. Fiyatları ise(tanesi): $524.99. Bu heykellere ve seride bulunan diğer heykellere ön-sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

    •  
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -