Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERFirst 4 Figures: Castlevania: Symphony of the Night "Dracula" Heykeli!

First 4 Figures: Castlevania: Symphony of the Night “Dracula” Heykeli!

“Well met, my son! it’s been a long time.” -Dracula

Hastasıyız Dracula‘nın arkadaşlar! First 4 Figures firmasını Dark Souls işlerinden tanıyoruz. Her seferinde devasa ve etkileyici heykeller yapmayı başarıyorlar. Geçen haftalarda da minik bir teaser yayınlamışlardı. Beklenen gün geldi ve işte karşımızda: Castlevania: Symphony of the Night Dracula Resin Figürü.

Standart Edisyon

Castlevania: Symphony of the Night, 1997’de çıkmış bir video oyunu. Herkes bir şekilde Castlevania’yı bilir ve Dracula ile bir tanışıklığı vardır. Firts 4 Figures, Standart ve Exclusive Edisyon olmak üzere karşımıza iki adet heykel çıkartıyor. Dracula, Symphony of the Night serisinin ikinci figürü ve iki edisyon da 2020‘nin son çeyreğinde satışa açılması bekleniyor.

Exclusive Edisyon

İki versiyonda da kafa modellemesi dışında bir farklılık yok. Fiyatları ise(tanesi): $524.99. Bu heykellere ve seride bulunan diğer heykellere ön-sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

    •  
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -