Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELFirst 4 Figures: ''Link on Horseback'' Heykelini Duyurdu!

First 4 Figures: ”Link on Horseback” Heykelini Duyurdu!

First 4 Figures, Nintendo’nun ikonik serisi The Legend of Zelda: Breath of the Wild‘dan Link on Horseback heykelini duyurdu!

22.5” (57.5cm) uzunluğundaki heykel; Standard, Exclusive ve Bronze Edition olmak üzere 3 farklı versiyonla çıkış yapacak.

Heykelin Exclusive versiyonunda değiştirilebilir kapüşonlu bir kafa modellemesi ve pelerin bulunmakta. Bronze versiyonda ise heykeli tamamen bronz renkte görmekteyiz.

Standart versiyonu 724.99$ fiyatla çıkacak olan heykelin Exclusive ve Bronze versiyonları ise 749.99$ fiyatla çıkış yapacak. 3 heykeli de 6 Eylül’den önce ön sipariş verirseniz 50 dolar kazancınız olacağını da söylemeden geçmeyelim.

Heykellerin 2023’ün 3. çeyreğinde çıkması bekleniyor. First 4 Figures Shop sitesinden ön siparişlerinizi verebilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -