Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana SayfaHEYKELFirst 4 Figures: The Legend of Zelda: Breath of the Wild –...

First 4 Figures: The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykeli!

First 4 Figures, yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali” PVC heykeli için ön siparişleri açtı. Revali, karakteri Nintendo‘nun 2017 yılında Switch ve Wii U konsolları için çıkardığı oyundan Hyrule‘un dört şampiyonundan biri.

10.7″ (yaklaşık 27 cm) uzunluğundaki Revali heykeli, elinde Great Eagle Bow isimli yayı tutuyor. Heykel, üzerinde ‘Sheikah kabilesi gözü’ sembolü bulunan bir stand üzerinde duruyor. Heykelin Exclusive versiyonunu direkt First 4 Figures internet sitesinden sipariş eden fanlar, heykelin standının özel LED’ler ile ışıklandırılmış bir versiyonuna sahip olabilecekler.

Heykelin fiyatı $124.99 olarak belirlenmiş. Eğer heykeli 5 Mayıs’a kadar direkt olarak First 4 Figures internet sitesinden sipariş ederseniz indirimli bir şekilde $114.99‘a alabileceksiniz. Heykelin bu yılın dördüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor.

First 4 Figures Yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykelini Duyurdu!

First 4 Figures Yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykelini Duyurdu!

First 4 Figures Yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykelini Duyurdu!

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER

Sideshow Con 2021’den Yeni Figürler ve Heykeller!

0
Sideshow Con 2021 etkinliği devam ederken, etkinliğe katılan firmalar çıkaracakları yeni figürleri ve yeni heykelleri duyurmaya devam ediyor. Bu ürünler şu şekilde: Sideshow Collectibles The...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -