Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaHEYKELFirst 4 Figures: The Legend of Zelda: Breath of the Wild –...

First 4 Figures: The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykeli!

First 4 Figures, yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali” PVC heykeli için ön siparişleri açtı. Revali, karakteri Nintendo‘nun 2017 yılında Switch ve Wii U konsolları için çıkardığı oyundan Hyrule‘un dört şampiyonundan biri.

10.7″ (yaklaşık 27 cm) uzunluğundaki Revali heykeli, elinde Great Eagle Bow isimli yayı tutuyor. Heykel, üzerinde ‘Sheikah kabilesi gözü’ sembolü bulunan bir stand üzerinde duruyor. Heykelin Exclusive versiyonunu direkt First 4 Figures internet sitesinden sipariş eden fanlar, heykelin standının özel LED’ler ile ışıklandırılmış bir versiyonuna sahip olabilecekler.

Heykelin fiyatı $124.99 olarak belirlenmiş. Eğer heykeli 5 Mayıs’a kadar direkt olarak First 4 Figures internet sitesinden sipariş ederseniz indirimli bir şekilde $114.99‘a alabileceksiniz. Heykelin bu yılın dördüncü çeyreğinde çıkması bekleniyor.

First 4 Figures Yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykelini Duyurdu!

First 4 Figures Yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykelini Duyurdu!

First 4 Figures Yeni The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Revali Heykelini Duyurdu!

 

 

 

 

 

BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -