Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaHEYKELFirst 4 Figures'den 'Darksiders Death' Heykelleri Geliyor!

First 4 Figures’den ‘Darksiders Death’ Heykelleri Geliyor!

First 4 Figures, Darksiders II oyunundaki Four Horsemen of the Apocalypse karakterlerinden Death‘in heykelini duyurdu. Oyunda, kardeşi War‘u aklamak için uğraşan Death karakterini görmüştük ve şimdi bu karakter 3 farklı versiyonuyla karşımızda.

36″ (91.4 cm) yüksekliğindeki heykelin ön sipariş fiyatları ise; Death‘in elinde tırpan tuttuğu Standart Edition 579.99$, tılsımın LED ile ışıklandırıldığı Exclusive Edition 599.99$ ve ışıklandırmaların dahil olduğu, elinde pençe şeklindeki silahlarını tuttuğu Definitive Edition 624.99$ olarak fiyatlandırıldı.

2023’ün ilk çeyreğinde satışa çıkacak heykellere First 4 Figures sitesinden alabilirsiniz. Heykeller, 11 Nisan’a kadar ön siparişte olacak.

DARKSIDERS – DEATH (STANDARD EDITION)
DARKSIDERS – DEATH (EXCLUSIVE EDITION)
DARKSIDERS – DEATH (DEFINITIVE EDITION)

FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -