Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #1

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #6
Fotoğraf: FSD

AKSİYON FİGÜR

Figürcünün Seyir Defteri ile Figür Avı #1

Sevgili FSD Ahalisi!

Koleksiyoncu olarak bir ürün alırken, kırk dereden su getirdiğinizi biliyorum. İnternet üzerinde bir çok web sitesini, amazonu, ebay’i, yerli satıcıları, ikinci el sayfalarını tek tek kontrol edip en uygun şekilde almak istediğimiz figürün izini sürüyoruz hepiniz.

Zaman zaman mağazaların ve internet satıcılarının indirimleri, gözden kaçabiliyor. İşte tam bu noktada FSD devreye giriyor. Elimizden geldiği kadarı ile takip ettiğimiz fiyatı uyguna düşen ürünleri bu sayfada haftalık olarak listeleyeceğiz.

Aksesuar Günceleri!

Hepimizin dert yandığı bir noktadır sanırım figürlerin aksesuar eksiği, hele benim gibi düşük bütçeli bir figür koleksiyoneriyseniz iyice zorlaşıyor aksesuar bulmak keza Marvel Legends, DC Collectibles gibi seriler aksesuar konusunda Hot Toys gibi kalburüstü markalara nazaran çok zayıf kalıyor.

Eminim birçoğumuz Spider-Man’e Avengers kulesini paspaslatmayı, Wolverine’e pençesiyle bira açtırmayı fotoğraflamaktan hoşlanırız.

Bu konuda sizlere bir hizmet olarak 3. parti üreticilerden ucuz diye nitelendirebileceğimiz aksesuarları listelemeye başlıyoruz. 1/12 ve 1/6 figürler için sunacağımız bu içerik umarız sizin için yararlı olur.


Armory:
Aksiyon Figürlerinde en önemli şeylerden biri silah aksesuarları tabii ki, bu satıcı ise adeta Punisher’ın cephaneliğini koleksiyonlarımıza taşıyor! 1/6 ölçekli figürler için üretilmiş bu silahlar 1.66-2.04 dolar aralığında ve içlerinde minigun bile var! MINIGUN!

Ürüne git.


Kelepçe:
Yine 1/6 ölçekli figürler için bir ürün, kelepçe! Özellikle kahraman temalı figürlerin koleksiyonunu yapıyorsanız elinizdeki kahramanlardan aşağı kalmayacak kadar kötü adamınız da vardır mutlaka. Bu ele avuca sığmayan 12 inçlik Jokerleri, Green Goblinleri, Bullseyeları hatta tuzağa düşmüş Batmanleri, Robinleri kilide vurmak için birebir olan kelepçeler 6,76 dolarlık fiyatıyla karşımızda.

Ürüne Git


TV
Cennet Mahallesi, Çılgın Bediş ya da Televole, siz ne izlemelerini isterseniz! (Fikirlerini sormanızı tavsiye ederiz, tatsızlık çıkmasın) 1/12 ölçekte hazırlanmış bu televizyon pozlamalarda eğlenceli anlara sahne olacaktır diye tahmin ediyoruz. Fiyat ise yalnızca 3.39 dolar.

Ürüne Git

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top