Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHABERLERFSD Oyuncak toplama kampanyası!

FSD Oyuncak toplama kampanyası!

Geçtiğimiz yıllarda Figürcünün Seyir Defteri olarak imkanı olmayan çocuklara oyuncak toplama kampanyası yapmıştık. Beklediğimizden az sayıda katılım olmasına karşın beni çok mutlu etmişti. Benim mutluluğumdan ziyade ufaklıkları çok çok mutlu etmiştiniz.

Bu sene bunu bir adım ileri taşımak ve sürdürülebilirliği olan bir proje haline getirmeyi çok istiyorum. Ben küçükken sahip olduğum oyuncaklarımla hayal kurmaya başlamıştım. Hala o oyuncaklar baş ucumda durur. Keyifli zaman geçirmesinin dışında çocukların gelişimine ve bir çok farklı alanda sosyalleşmelerine yardımcı olacaklarına eminim.

Bu sosyal sorumluluk projesinde bize destek olmak isteyen, oyuncak bağışlamak isteyen herkesin desteğini bekliyoruz.

Ayrıca bu projenin devamlılığını sağlayabilmek adına, doğru kararlar ve çocuklar için doğru adımlar atmak adına çocuklarla profesyonel alanlarda çalışan dostların da mesajlarını bekliyoruz.

FSD Ailesi.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -