Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaHABERLERFSD Oyuncak toplama kampanyası!

FSD Oyuncak toplama kampanyası!

Geçtiğimiz yıllarda Figürcünün Seyir Defteri olarak imkanı olmayan çocuklara oyuncak toplama kampanyası yapmıştık. Beklediğimizden az sayıda katılım olmasına karşın beni çok mutlu etmişti. Benim mutluluğumdan ziyade ufaklıkları çok çok mutlu etmiştiniz.

Bu sene bunu bir adım ileri taşımak ve sürdürülebilirliği olan bir proje haline getirmeyi çok istiyorum. Ben küçükken sahip olduğum oyuncaklarımla hayal kurmaya başlamıştım. Hala o oyuncaklar baş ucumda durur. Keyifli zaman geçirmesinin dışında çocukların gelişimine ve bir çok farklı alanda sosyalleşmelerine yardımcı olacaklarına eminim.

Bu sosyal sorumluluk projesinde bize destek olmak isteyen, oyuncak bağışlamak isteyen herkesin desteğini bekliyoruz.

Ayrıca bu projenin devamlılığını sağlayabilmek adına, doğru kararlar ve çocuklar için doğru adımlar atmak adına çocuklarla profesyonel alanlarda çalışan dostların da mesajlarını bekliyoruz.

FSD Ailesi.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -