Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERFSD Oyuncak toplama kampanyası!

FSD Oyuncak toplama kampanyası!

Geçtiğimiz yıllarda Figürcünün Seyir Defteri olarak imkanı olmayan çocuklara oyuncak toplama kampanyası yapmıştık. Beklediğimizden az sayıda katılım olmasına karşın beni çok mutlu etmişti. Benim mutluluğumdan ziyade ufaklıkları çok çok mutlu etmiştiniz.

Bu sene bunu bir adım ileri taşımak ve sürdürülebilirliği olan bir proje haline getirmeyi çok istiyorum. Ben küçükken sahip olduğum oyuncaklarımla hayal kurmaya başlamıştım. Hala o oyuncaklar baş ucumda durur. Keyifli zaman geçirmesinin dışında çocukların gelişimine ve bir çok farklı alanda sosyalleşmelerine yardımcı olacaklarına eminim.

Bu sosyal sorumluluk projesinde bize destek olmak isteyen, oyuncak bağışlamak isteyen herkesin desteğini bekliyoruz.

Ayrıca bu projenin devamlılığını sağlayabilmek adına, doğru kararlar ve çocuklar için doğru adımlar atmak adına çocuklarla profesyonel alanlarda çalışan dostların da mesajlarını bekliyoruz.

FSD Ailesi.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz!

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -