Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERFSD Oyuncak toplama kampanyası!

FSD Oyuncak toplama kampanyası!

Geçtiğimiz yıllarda Figürcünün Seyir Defteri olarak imkanı olmayan çocuklara oyuncak toplama kampanyası yapmıştık. Beklediğimizden az sayıda katılım olmasına karşın beni çok mutlu etmişti. Benim mutluluğumdan ziyade ufaklıkları çok çok mutlu etmiştiniz.

Bu sene bunu bir adım ileri taşımak ve sürdürülebilirliği olan bir proje haline getirmeyi çok istiyorum. Ben küçükken sahip olduğum oyuncaklarımla hayal kurmaya başlamıştım. Hala o oyuncaklar baş ucumda durur. Keyifli zaman geçirmesinin dışında çocukların gelişimine ve bir çok farklı alanda sosyalleşmelerine yardımcı olacaklarına eminim.

Bu sosyal sorumluluk projesinde bize destek olmak isteyen, oyuncak bağışlamak isteyen herkesin desteğini bekliyoruz.

Ayrıca bu projenin devamlılığını sağlayabilmek adına, doğru kararlar ve çocuklar için doğru adımlar atmak adına çocuklarla profesyonel alanlarda çalışan dostların da mesajlarını bekliyoruz.

FSD Ailesi.

Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz!

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -