Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜFunko POP: Master of Horror "Stephen King" Figürleri!

Funko POP: Master of Horror “Stephen King” Figürleri!

Funko‘dan, korkunun efendisi Stephen King‘in figürü!

Ne zaman gelecek, ne zaman çıkacak diye beklerken sonunda istediğimiz oldu! Funko, POP serisi altında korku edebiyatının efendisi Stephen King‘in 2 adet figürünü takipçileri ile paylaştı. Standart olan versiyonunda Stephen‘i elinde kitabı ve klasik duruşu ile görüyorken ikinci figürde nefis bir dokunuş var.

Stephen King‘in kafasından dökülen kan ile Carrie‘ye gönderme yapılmış eldeki balta ile de The Shining‘e saygı duruşu olmuş. Tahminen bu senenin son günlerinde satıcılara ulaşacaklar.

Detaylar geldikçe paylaşacağız!

Stephen King Kimdir?

Stephen Edwin King, Amerikalı hikâye ve roman yazarı. Genellikle gerilim ve korku türünde eserler vermiştir. Kitaplarının çoğu Türkçeye de çevrilmiştir. İlk romanı Göz 1974 yılında yayımlanmıştır. Özellikle 1982 yılında başlayıp 2005 yılında sona erdirmiş olduğu Kara Kule serisi ile ünlüdür.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -