Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRFunko POP: Master of Horror "Stephen King" Figürleri!

Funko POP: Master of Horror “Stephen King” Figürleri!

Funko‘dan, korkunun efendisi Stephen King‘in figürü!

Ne zaman gelecek, ne zaman çıkacak diye beklerken sonunda istediğimiz oldu! Funko, POP serisi altında korku edebiyatının efendisi Stephen King‘in 2 adet figürünü takipçileri ile paylaştı. Standart olan versiyonunda Stephen‘i elinde kitabı ve klasik duruşu ile görüyorken ikinci figürde nefis bir dokunuş var.

Stephen King‘in kafasından dökülen kan ile Carrie‘ye gönderme yapılmış eldeki balta ile de The Shining‘e saygı duruşu olmuş. Tahminen bu senenin son günlerinde satıcılara ulaşacaklar.

Detaylar geldikçe paylaşacağız!

Stephen King Kimdir?

Stephen Edwin King, Amerikalı hikâye ve roman yazarı. Genellikle gerilim ve korku türünde eserler vermiştir. Kitaplarının çoğu Türkçeye de çevrilmiştir. İlk romanı Göz 1974 yılında yayımlanmıştır. Özellikle 1982 yılında başlayıp 2005 yılında sona erdirmiş olduğu Kara Kule serisi ile ünlüdür.

BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -