Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLERGamescom 2022: Yeni "Dune" Oyunu Duyuruldu!

Gamescom 2022: Yeni “Dune” Oyunu Duyuruldu!

Bu yıl Almanya’nın Köln şehrinde yapılan Gamescom 2022 oyun fuarı, dün ilk günüyle birçok yeni oyunun duyurulmasına vesile oldu.

2021 yılında Denis Villeneuve’nin yeniden sinemaya uyarladığı Frank Herbert’in Dune eseri bu sefer MMO türünde bir oyunla karşımıza çıkacak. Üstelik oyunun ismi “Dune Awakening”.

Dune Awakening Duyuruldu: Hayatta Kalma Temalı MMO Olacak

Gezegen Arrakis’i ve kum solucanını da gördüğümüz fragmanda, oyunun Villenveuve’nin filminden görsel anlamda etkilendiği son derece ortada.

A Dune Open World Survival MMO” başlığıyla tanıtımını sonlandıran oyunun betası için kayıtlar “www.dunegames.com” adresinde açılmış durumda. Oyunun yapımcısının da Norveç temelli Funcom olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Oyunun fragmanını izlemek için —-> https://www.youtube.com/watch?v=anZtoPo2Fpw

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -