Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaHABERLERGameStop Exclusive: DC TV Earth-90 Flash Heykeli!

GameStop Exclusive: DC TV Earth-90 Flash Heykeli!

Sizi bilmem ama ben Flash denildiği zaman ben hala 90’lı yıllarda televizyonda hüküm süren ve John Wesley Shipp tarafından canlandırılan Flash karakterini anımsıyorum. Diziyi nerede nasıl izlediğimi hiç hatırlamıyorum ama büyük keyif aldığımı hiç unutmadım. Sizin için de şuraya bir kuple bırakıyorum.

Bu hikayeyi niye anlattım hemen söylüyorum, en sevdiğimiz ortaklıklardan birisi; GameStop/ThinkGeek ortak çalışması olan ve Icon Hereos tarafından tasarlanan DC Comics statue collection: Earth-90 Flash heykeli duyuruldu!

John Wesley Shipp, DC TV Arrowverse crossover “Elseworlds” için evrene geri dönmüştü hatırlarsınız. Bu bölümdeki görünümünden yola çıkılarak tasarlanan heykel yaklaşık 8.6 inç (21 cm) ebatında. 1000 parça olarak limitli üretilen heykel el boyaması, el ile numaralandırılmış ve sertifika ile size geliyor. Tasarım ve modelleme olarak çok hoşuma giden heykelin fiyatı ise $80. 2019’un 3. çeyreğinde raflardaki yerini alacak.

[foogallery id=”21705″]

BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -