Pazartesi, Ocak 30, 2023
Ana SayfaDİZİLERGameStop Exclusive: DC TV Earth-90 Flash Heykeli!

GameStop Exclusive: DC TV Earth-90 Flash Heykeli!

Sizi bilmem ama ben Flash denildiği zaman ben hala 90’lı yıllarda televizyonda hüküm süren ve John Wesley Shipp tarafından canlandırılan Flash karakterini anımsıyorum. Diziyi nerede nasıl izlediğimi hiç hatırlamıyorum ama büyük keyif aldığımı hiç unutmadım. Sizin için de şuraya bir kuple bırakıyorum.

Bu hikayeyi niye anlattım hemen söylüyorum, en sevdiğimiz ortaklıklardan birisi; GameStop/ThinkGeek ortak çalışması olan ve Icon Hereos tarafından tasarlanan DC Comics statue collection: Earth-90 Flash heykeli duyuruldu!

John Wesley Shipp, DC TV Arrowverse crossover “Elseworlds” için evrene geri dönmüştü hatırlarsınız. Bu bölümdeki görünümünden yola çıkılarak tasarlanan heykel yaklaşık 8.6 inç (21 cm) ebatında. 1000 parça olarak limitli üretilen heykel el boyaması, el ile numaralandırılmış ve sertifika ile size geliyor. Tasarım ve modelleme olarak çok hoşuma giden heykelin fiyatı ise $80. 2019’un 3. çeyreğinde raflardaki yerini alacak.

[foogallery id=”21705″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Oscar Ödülleri’nde 2023 Adayları Açıklandı

0
Oscar Ödülleri ya da bir diğer adıyla Akademi Ödülleri'nin 2023 adayları bugün TSİ 16:30'da yapılan yayınla duyuruldu. Sunumunu Riz Ahmed ve Allison Williams'ın yaptığı...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -