Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaHABERLERGaming Heads: The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads: The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads, The Last of Us 2 – Ellie heykelini ön siparişe sundu. 1/4 ölçekli olan heykelin boyu: 16 inç(40 cm). Heykelin Regular ve Stealth olmak üzere iki versiyonu bulunmakta.

Regular versiyonu incelediğimizde kızgın bir surat ifadesine sahip ve iki eliyle pala tutan Ellie’yi görüyoruz. Kıyafetlerindeki yırtık detayları da gözden kaçmıyor. Regular versiyonun fiyatı $500. Ayrıca dünya genelinde üretimi 1500 adetle sınırlı olacak.

Stealth versiyonda ise Regular’a ek olarak farklı bir kafa modellemesi ve ok ve yay tutan kol modellemesi mevcut. Stealth versiyonun fiyatı $550. Ayrıca dünya genelinde üretimi 750 adetle sınırlı olacak.

Son olarak heykelin 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. İlk oyunun ardından ikinci oyunla da dünyayı sarsan bu serinin hayranıysanız bu heykelin koleksiyonunuzda olmaması için hiçbir sebep yok.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -