Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaHABERLERGaming Heads: The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads: The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads, The Last of Us 2 – Ellie heykelini ön siparişe sundu. 1/4 ölçekli olan heykelin boyu: 16 inç(40 cm). Heykelin Regular ve Stealth olmak üzere iki versiyonu bulunmakta.

Regular versiyonu incelediğimizde kızgın bir surat ifadesine sahip ve iki eliyle pala tutan Ellie’yi görüyoruz. Kıyafetlerindeki yırtık detayları da gözden kaçmıyor. Regular versiyonun fiyatı $500. Ayrıca dünya genelinde üretimi 1500 adetle sınırlı olacak.

Stealth versiyonda ise Regular’a ek olarak farklı bir kafa modellemesi ve ok ve yay tutan kol modellemesi mevcut. Stealth versiyonun fiyatı $550. Ayrıca dünya genelinde üretimi 750 adetle sınırlı olacak.

Son olarak heykelin 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. İlk oyunun ardından ikinci oyunla da dünyayı sarsan bu serinin hayranıysanız bu heykelin koleksiyonunuzda olmaması için hiçbir sebep yok.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -