Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERGaming Heads: The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads: The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads The Last of Us 2 Ellie Heykeli!

Gaming Heads, The Last of Us 2 – Ellie heykelini ön siparişe sundu. 1/4 ölçekli olan heykelin boyu: 16 inç(40 cm). Heykelin Regular ve Stealth olmak üzere iki versiyonu bulunmakta.

Regular versiyonu incelediğimizde kızgın bir surat ifadesine sahip ve iki eliyle pala tutan Ellie’yi görüyoruz. Kıyafetlerindeki yırtık detayları da gözden kaçmıyor. Regular versiyonun fiyatı $500. Ayrıca dünya genelinde üretimi 1500 adetle sınırlı olacak.

Stealth versiyonda ise Regular’a ek olarak farklı bir kafa modellemesi ve ok ve yay tutan kol modellemesi mevcut. Stealth versiyonun fiyatı $550. Ayrıca dünya genelinde üretimi 750 adetle sınırlı olacak.

Son olarak heykelin 2021 yılının ikinci çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor. İlk oyunun ardından ikinci oyunla da dünyayı sarsan bu serinin hayranıysanız bu heykelin koleksiyonunuzda olmaması için hiçbir sebep yok.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -