Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaHEYKELGaming Heads'tan Halo Infinite Master Chief vs Escharum Heykeli!

Gaming Heads’tan Halo Infinite Master Chief vs Escharum Heykeli!

Gaming Heads, XBOX‘un en sevilen oyunlarından biri olan Halo:Infinite‘den esinlenerek ürettiği yeni Master Chief vs Escharum heykelini duyurdu! Bu duyuru, Gaming Heads’ın sitesine heykelin üç farklı versiyonunu eklemesiyle şenlendi desek yalan olmaz.

1/8 ölçekli olan heykel, 12inç (30cm) boyutunda. Heykelin standart versiyonu, tabanın üstünde yükselen iki karaktere sahip. Diğer iki versiyon ise bu karakterlere ek olarak, değiştirilebilen küçük parçalara sahip.

Seçtiğiniz versiyona göre, heykellerin fiyatları $469.99 – $529.99 arasında değişiyor. Heykeller, şu anda Gaming Heads’ın internet sitesi üzerinden ön siparişe açık.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -