Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana SayfaHEYKELGaming Heads'tan Halo Infinite Master Chief vs Escharum Heykeli!

Gaming Heads’tan Halo Infinite Master Chief vs Escharum Heykeli!

Gaming Heads, XBOX‘un en sevilen oyunlarından biri olan Halo:Infinite‘den esinlenerek ürettiği yeni Master Chief vs Escharum heykelini duyurdu! Bu duyuru, Gaming Heads’ın sitesine heykelin üç farklı versiyonunu eklemesiyle şenlendi desek yalan olmaz.

1/8 ölçekli olan heykel, 12inç (30cm) boyutunda. Heykelin standart versiyonu, tabanın üstünde yükselen iki karaktere sahip. Diğer iki versiyon ise bu karakterlere ek olarak, değiştirilebilen küçük parçalara sahip.

Seçtiğiniz versiyona göre, heykellerin fiyatları $469.99 – $529.99 arasında değişiyor. Heykeller, şu anda Gaming Heads’ın internet sitesi üzerinden ön siparişe açık.

 

BENZER HABERLER
The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

The Black Series HasLab: Rancor™ Figürü, Fonlanmaya Başlandı!

0
Hasbro'nun bir sonraki Haslab projesi resmi olarak duyuruldu ve şuanda hasbropulse.com'da  fonlamaya başlandı! Hasbro bildiğiniz üzere bazı projelerini takipçilerinin fonlaması yardımıyla çıkartmaya başladı. Bu projelerin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -