Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaHEYKELGaming Heads'tan Halo Infinite Master Chief vs Escharum Heykeli!

Gaming Heads’tan Halo Infinite Master Chief vs Escharum Heykeli!

Gaming Heads, XBOX‘un en sevilen oyunlarından biri olan Halo:Infinite‘den esinlenerek ürettiği yeni Master Chief vs Escharum heykelini duyurdu! Bu duyuru, Gaming Heads’ın sitesine heykelin üç farklı versiyonunu eklemesiyle şenlendi desek yalan olmaz.

1/8 ölçekli olan heykel, 12inç (30cm) boyutunda. Heykelin standart versiyonu, tabanın üstünde yükselen iki karaktere sahip. Diğer iki versiyon ise bu karakterlere ek olarak, değiştirilebilen küçük parçalara sahip.

Seçtiğiniz versiyona göre, heykellerin fiyatları $469.99 – $529.99 arasında değişiyor. Heykeller, şu anda Gaming Heads’ın internet sitesi üzerinden ön siparişe açık.

 

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -