Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaHABERLERGecco: Dark Souls 3 - 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!

Gecco: Dark Souls 3 – 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!

“You Died” -Dark Souls

Zorluğuyla herkesin dilinde olan ve “Souls Oyunu” olarak adlandırılmasına sebep olan From Software’in efsaneleşmiş oyun serisinden Dark Souls 3’den 1/6 ölçekli Bonfire Heykeli duyuruldu. Yaklaşık 100 saatlik Dark Souls 3 oynama süremi hesaba katarsam bu heykel bana gerçekten çok güzel geldi ve derin bir nefes alıp rahatlamama yardımcı oldu. 

Gecco: Dark Souls 3 - 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!
Gecco: Dark Souls 3 – 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!

Gecco geçtiğimiz günlerde Dark Souls Collectible figürlerine yeni bir heykel kattı. Dark Souls serisini oynayan herkesin bonfire’ın önemini bilirler. Gecco’nun duyurduğu Bonfire heykeli ise kesinlikle Dark Souls fanlarının hoşuna gidecek. Heykel küllerin içine gömülmüş bir şekilde bulunuyor ve küllerin etrafında da yanmış kemikler bulunuyor. Son olarak da Shinya Akao tarafından geleneksel olarak kilden yapılmış, sarılı bir kılıcı içeriyor. Karmaşık gelişen alev dijital olarak YU-KI tarafından tasarlandı ve şekillendirildi. Kılıç aleve girdiğinde heykeldeki alevler aydınlanıyor.

1/6 ölçekli heykeli tek başına bir parça olarak güzel görünüyor, ancak aynı zamanda diğer Dark Souls 1/6 ölçekli heykellerinin (ayrı satılır) yanında etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Bu heykelin fiyatı $99. 2019 Temmuz veya Ağustos ayları arasında gönderilmesi bekleniyor.

[foogallery id=”18771″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hot Toys: The Flash – Batman and Batcycle Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, önümüzdeki aylarda çıkacak olan The Flash filminden Ben Affleck'in canlandırdığı Batman karakterini ve Batcycle aracını duyurdu. Bundan önce yine The Flash filminden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -