Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaHABERLERGecco: Dark Souls 3 - 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!

Gecco: Dark Souls 3 – 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!

“You Died” -Dark Souls

Zorluğuyla herkesin dilinde olan ve “Souls Oyunu” olarak adlandırılmasına sebep olan From Software’in efsaneleşmiş oyun serisinden Dark Souls 3’den 1/6 ölçekli Bonfire Heykeli duyuruldu. Yaklaşık 100 saatlik Dark Souls 3 oynama süremi hesaba katarsam bu heykel bana gerçekten çok güzel geldi ve derin bir nefes alıp rahatlamama yardımcı oldu. 

Gecco: Dark Souls 3 - 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!
Gecco: Dark Souls 3 – 1/6 Ölçekli Light Up Bonfire Heykelini duyuruldu!

Gecco geçtiğimiz günlerde Dark Souls Collectible figürlerine yeni bir heykel kattı. Dark Souls serisini oynayan herkesin bonfire’ın önemini bilirler. Gecco’nun duyurduğu Bonfire heykeli ise kesinlikle Dark Souls fanlarının hoşuna gidecek. Heykel küllerin içine gömülmüş bir şekilde bulunuyor ve küllerin etrafında da yanmış kemikler bulunuyor. Son olarak da Shinya Akao tarafından geleneksel olarak kilden yapılmış, sarılı bir kılıcı içeriyor. Karmaşık gelişen alev dijital olarak YU-KI tarafından tasarlandı ve şekillendirildi. Kılıç aleve girdiğinde heykeldeki alevler aydınlanıyor.

1/6 ölçekli heykeli tek başına bir parça olarak güzel görünüyor, ancak aynı zamanda diğer Dark Souls 1/6 ölçekli heykellerinin (ayrı satılır) yanında etkileyici bir görüntü oluşturuyor. Bu heykelin fiyatı $99. 2019 Temmuz veya Ağustos ayları arasında gönderilmesi bekleniyor.

[foogallery id=”18771″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -