Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaHABERLERGECCO: Dark Souls'dan Black Knight Heykeli Fotoğrafları!

GECCO: Dark Souls’dan Black Knight Heykeli Fotoğrafları!

“No one home. Everyone gone.”

Gecco, Dark Souls – Black Knight 1/6 Ölçekli Heykelinden fotoğraflar ve birtakım bilgiler paylaştı. Dark Souls 1’den hatırladığımız Black Knight, oyundaki düşmanlardan birisidir. Dark Souls: Remastered oynayamadım maalesef ama Dark Souls 2 ve Dark Souls 3 oynamış olarak, oyun içindeki karakterler, düşmanlar vs. o kadar epikler ki DS heykellerinde de aynı hava var diyebilirim.

Heykelimiz 16 inç (yaklaşık 41 cm) uzunluğunda olup gözlerinde LED ışıklandırma mevcut. Malzeme olarak ABS/PVC kullanılmış. Heykel için ön-sipariş verirseniz Gecco’nun bazı hediyeleri var. Nedir onlar? Black Knight’ın tutabileceği üç farklı silah: Greatsword, Greataxe ve Halberd.

Sideshow ve Diamond Comics, Amerika’da heykelin fiyatını $469.99 olarak belirlemişler ve 2019’un Yaz aylarında çıkması bekleniyor.

Sanatçılar:

  • Modelleme: Shinya Yamaoka
  • Dijital Modelleme: Masaki Akao
  • Boyama: Katsushige Akeyama

Heykelin detaylarını fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.

 

 

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -