Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERGentle Giant: Premier Guild Exclusives: Dreamer Rey

Gentle Giant: Premier Guild Exclusives: Dreamer Rey

Gentle Giant‘ın Premier Guild Üyeliği için hazırladığı ürünler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Görselini ilk paylaştıkları ürün ise “Star Wars: The Force Awakens – Dreamer Rey” heykeli oldu.

Star Wars severlerin uzun zamandır takip ettiği markalardan birisi de hiç kuşkusuz ki Gentle Giant firmasıdır. Özellikle Diamond Select Toys tarafından satın alındıktan sonra ürün profilini yavaş yavaş daha da arttırmayan firma bu sene kendinden oldukça söz ettirecek sanıyoruz ki.

Gentle Giant: Premier Guild Exclusives: Dreamer Rey

Heykele baktığımızda başaralı bir modelleme ve boya işçiliği görüyoruz. Likeness (benzerlik) konusunu ise biraz uzak buldum ama yine de kasklı hali ile oldukça iyi gözükmekte. Ürünün hem 3d render görüntüleri hem de Heykelin exclusive versiyonununda normal versiyonunda olmayan kask bulunmakta.

Serinin devamında duyurulan heykeller ise;

 • Dreamer Rey Statue
  Ponda Baba Bust
  Grand Moff Tarkin Bust
  Poncho Clone Trooper Premier Collection Statue
 • [foogallery id=”25378″]
  Figürcünün Seyir Defteri
  Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
  Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
  BENZER HABERLER

  Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

  0
  Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
  - Reklam -

  Çok Okunanlar

  Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

  0
  Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
  - Reklam -