Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGentle Giant: San Diego Comic-Con 2018'de bir Boba Fett!

Gentle Giant: San Diego Comic-Con 2018’de bir Boba Fett!

Gentle Giant, SDCC'de "Boba Fett Jumbo Figure"ü sunuyor!

San Diego Comic-Con 2018’de bir Boba Fett!

19-22 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan San Diego Comic-Con 2018’de (SDCC) Gentle Giant’ın “Return of the Jedi” filminin 35. yılına özel Boba Fett Jumbo figürünü göreceğiz. Ayrıca, 2018 Premier Guild Collectors kulübünün üyeleri için sınırlı bir miktar ayrılmış olacak.

Comic-Con’a katılamayacaklar için Premier Guild’te eğer mevcutsa 12 inçlik figür için sipariş verebilirsiniz. 4-6 Haziran tarihlerinde 2018 Premier Guild üyeleri için ön-siparişe açılacak.

Daha fazla bilgi ve Premier Guild’e kaydolmak için web sitelerine gidebilirsiniz. Sitemizde Gentle Giant Boba Fett heykeli için yazdığımız haberi buradan okuyabilirsiniz.

1/6 Scale Boba Fett Jumbo Figure

[foogallery id=”8403″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -