Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaBUSTGentle Giant, Star Wars Ürünleri Diamond Select Toys'a Emanet!

Gentle Giant, Star Wars Ürünleri Diamond Select Toys’a Emanet!

Gentle Giant, Star Wars markası için; dünya çapındaki koleksiyonerlere yüksek kalitede büstler, heykeller ve aksiyon figürleri sunmasıyla uzun zamandır tanınan bir markaydı.

Diamond Select Toys‘un da geçmişte Star Wars‘a dair ürünler ürettiğini biliyoruz. Şimdi ise, Gentle Giant’ın seçkin varlıklarının satın alınmasıyla, Star Wars’un ana ürün hatlarının çoğunun üretim ve dağıtımını DST devralmış oluyor. Firma ilkbahar aylarından itibaren daha önce geliştirilen ve yeni yaratılmış büstleri, heykelleri ve ölçeklendirilmiş vintage aksiyon figürlerini Gentle Giant’ın Star Wars serilerinde yayınlayacak.

Devam eden tüm ürünler ve gelecekteki ürünler, DST’nin kardeş şirketi Diamond Comic Distributors tarafından yayınlanan ‘Önizleme’ kataloğuyla perakendecilere sunulacak. Gentle Giant‘ın Star Wars koleksiyon kulübü Premier Guild, yalnızca üyelere sunulan ve belirli ürünlere erişim hakkı olan öğeleri içeren çalışmasına devam edecek.

DST Başkanı Chuck Terceira yaptığı açıklamada: “Gentle Giant’ın ürünlerinin uzun zamandır hayranıyım ve mirasını sürdürmekten büyük heyecan duyuyorum” dedi. “Çalışmaya başladığımızda, Star Wars ve Marvel de dahil olmak üzere mevcut ürün gruplarında kusursuz hizmet sunmayı planlıyoruz. Bu nedenle DST’nin dağıtım kanallarının avantajıyla aynı kalite seviyesini görmeyi bekleyin.” ifadelerini kullandı.

Diamond Select Toys, 2008-2012 yılları arasında Star Wars ürün gruplarına dair aksiyon figürleri, vinil büstü bankaları ve şişe açacakları üretti. Büstlerin ve heykellerin yanı sıra DST, Galeri PVC Dioramaları, Select Aksiyon figürleri, Minimates mini-figürleri, Vinimates vinil figürleri, D-Formz PVC figürleri, prop kopyaları ve vinil bankaları üretiyor.

BENZER HABERLER

Sideshow: Anakin Skywalker ve Rancor Heykellerini Ön Siparişe Açtı!

0
Sideshow, 4 Mayıs Dünya Star Wars gününde duyurduğu Anakin Skywalker ve Rancor heykellerini ön siparişe sundu. Anakin Skywalker heykeli Sideshow'un Mythos heykel serisinden ve Anakin...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -