Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Gentle Giant, Star Wars Ürünleri Diamond Select Toys’a Emanet!

Gentle Giant, Star Wars Ürünleri Diamond Select Toys'a Emanet!

BUST

Gentle Giant, Star Wars Ürünleri Diamond Select Toys’a Emanet!

Gentle Giant, Star Wars markası için; dünya çapındaki koleksiyonerlere yüksek kalitede büstler, heykeller ve aksiyon figürleri sunmasıyla uzun zamandır tanınan bir markaydı.

Diamond Select Toys‘un da geçmişte Star Wars‘a dair ürünler ürettiğini biliyoruz. Şimdi ise, Gentle Giant’ın seçkin varlıklarının satın alınmasıyla, Star Wars’un ana ürün hatlarının çoğunun üretim ve dağıtımını DST devralmış oluyor. Firma ilkbahar aylarından itibaren daha önce geliştirilen ve yeni yaratılmış büstleri, heykelleri ve ölçeklendirilmiş vintage aksiyon figürlerini Gentle Giant’ın Star Wars serilerinde yayınlayacak.

Devam eden tüm ürünler ve gelecekteki ürünler, DST’nin kardeş şirketi Diamond Comic Distributors tarafından yayınlanan ‘Önizleme’ kataloğuyla perakendecilere sunulacak. Gentle Giant‘ın Star Wars koleksiyon kulübü Premier Guild, yalnızca üyelere sunulan ve belirli ürünlere erişim hakkı olan öğeleri içeren çalışmasına devam edecek.

DST Başkanı Chuck Terceira yaptığı açıklamada: “Gentle Giant’ın ürünlerinin uzun zamandır hayranıyım ve mirasını sürdürmekten büyük heyecan duyuyorum” dedi. “Çalışmaya başladığımızda, Star Wars ve Marvel de dahil olmak üzere mevcut ürün gruplarında kusursuz hizmet sunmayı planlıyoruz. Bu nedenle DST’nin dağıtım kanallarının avantajıyla aynı kalite seviyesini görmeyi bekleyin.” ifadelerini kullandı.

Diamond Select Toys, 2008-2012 yılları arasında Star Wars ürün gruplarına dair aksiyon figürleri, vinil büstü bankaları ve şişe açacakları üretti. Büstlerin ve heykellerin yanı sıra DST, Galeri PVC Dioramaları, Select Aksiyon figürleri, Minimates mini-figürleri, Vinimates vinil figürleri, D-Formz PVC figürleri, prop kopyaları ve vinil bankaları üretiyor.

Tuğçe

Kurucu, İçerik Üreticisi & Daimi Kahkaha @bzztmediatr 🔮💎

Yorumlar

Daha Fazla BUSTbr>

br>
To Top