Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLERGentle Giant ve Diamond Select Toys'dan 3 Yeni Ürün Duyuruldu!

Gentle Giant ve Diamond Select Toys’dan 3 Yeni Ürün Duyuruldu!

Gentle Giant ve Diamond Select Toys‘dan 3 yeni ürün satışa sunuldu. Bunlarda 1 tanesi Star Wars büstü, 1 tanesi Marvel büstü ve 1 diğeri de yine Marvel heykeli oldu.

 

Gentle Giant: Star Wars: Rebels – Kanan Jarrus Mini Büstü

Gentle Giant‘ın satışa açtığı 1/6 ölçekli bu büst, Star Wars: Rebels animasyonundan Kanan Jarrus karakterinin gözlerini kaybettikten sonraki haliyle modellenmiş.

Büstte, karakteri ışın kılıcıyla defans yapar bir pozda görüyoruz. Ayrıca büst ile birlikte Kanan’ın hem maskeli ve uzun saçlı, hem de maskesiz ve kısa saçlı kafa modellemesi de geliyor.

120$ fiyat ile siparişe açılan büste Gentle Giant Ltd sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Diamond Select Toys: Mysterio Animated Büstü

Bir diğer büst ise Diamond Select Toys markasından geldi. 1/7 ölçekli ve yaklaşık 6” (15cm) uzunluğunda duran büstte, Mysterio karakterini animasyon tarzıyla sağ eli havada bir poz ile görmekteyiz.

59.99$ fiyat ile ön siparişe açılan büstün çıkış tarihinin ise 2022 Eylül ayında olması bekleniyor. Büste Diamond Select Toys sitesinden ulaşabilirsiniz fakat ne yazık ki site üzerinden ülkemize direkt bir gönderim mevcut değil.

 

Diamond Select Toys: Bullseye Premier Collection Heykeli

Diamond Select Toys, Daredevil karakterinin baş düşmanlarından biri olan Bullseye karakterini, 9” (yaklaşık 23cm) uzunluğundaki bu heykeli karşımıza çıkartıyor.

Heykelde karakteri sağ bacağı Daredevil hedef tahtası üzerinde durur ve aynı zamanda ellerinde iskambil kartı tutar şekilde görmekteyiz.

Heykele 175$ fiyat ile Diamond Select Toys sitesinden ulaşabilirsiniz.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -