Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana SayfaHABERLERGentle Giant'tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector's Gallery Heykeli ön-siparişte!

Gentle Giant’tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector’s Gallery Heykeli ön-siparişte!

Gentle Giant'tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector's Gallery Heykeli ön-siparişte!
1/8 ölçekli Collector’s Gallery Boba Fett

I see now I’ve done terrible things. But you started when you murdered my father! I’ll never forgive you.” -Clone Wars

Geçtiğimiz ay New York Toy Fair 2018’de duyurulan 1/8 ölçekli “Bounty Hunter Collector’s Gallery“; içerisinde Zuckuss, IG-88, Boba Fett, Bossk gibi bounty hunter (kelle avcısı) ların bulunduğu seri “Geliyorum.” diyor. IG-88 haricinde diğerleri şu an ön siparişte. Bu sene içinde hepsi satışa açılacak. Yazımızda ise şüphesiz aralarından hepimizin en sevdiği karakterden bahsedeceğiz.

Bütün limited edition Boba Fett’ler gibi el ile boyanmış ve parçalar kaliteli poli-reçineden yapılmış. “the Empire Strikes Back” ile uyumlu olacak şekilde modellenmiş Mandalorian zırhı ve tüfekleri ile adeta bizleri geriyor. Abimizin duruşu kendi karakterinin havasını bize geçirmeyi başarıyor.

Gentle Giant'tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector's Gallery Heykeli ön-siparişte!
Gentle Giant’tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector’s Gallery Heykeli ön-siparişte!

Bu neredeyse bütün Boba Fett figürlerinde olan bir durum. Karakter havalı babacım biz ne yapalım? Tam olarak tasarlanmış bir base mevcut diyemem çünkü karakterimizin sadece bir ayağı bir standın üzerinde. Diğer ayağı boşta. Bu stantta kırmızı bir örtü üzerinde bir Wampa kuru kafası görüyoruz. Ayağının altındaki stant ve heykelim modellemesi ile figürümüz başarılı olmuş.

Yaklaşık 23 cm uzunluğundaki statü 30 Eylül 2018’de satışa açılacak ve fiyatı ise $165. Buradan statü için ön sipariş verebilirsiniz.

 

[foogallery id=”5701″]

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Sideshow Con 2021 Etkinliğinin İlk Gününde Duyurulan Diğer Ürünler!

0
Sideshow Con 2021’in ilk gününde farklı serilere ait birden fazla figür tanıtımı da yapıldı. Marvel ve TMNT serilerine ait ürünler şu şekilde: (Haberi yazdığı için...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -