Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERGentle Giant'tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector's Gallery Heykeli ön-siparişte!

Gentle Giant’tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector’s Gallery Heykeli ön-siparişte!

Gentle Giant'tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector's Gallery Heykeli ön-siparişte!
1/8 ölçekli Collector’s Gallery Boba Fett

I see now I’ve done terrible things. But you started when you murdered my father! I’ll never forgive you.” -Clone Wars

Geçtiğimiz ay New York Toy Fair 2018’de duyurulan 1/8 ölçekli “Bounty Hunter Collector’s Gallery“; içerisinde Zuckuss, IG-88, Boba Fett, Bossk gibi bounty hunter (kelle avcısı) ların bulunduğu seri “Geliyorum.” diyor. IG-88 haricinde diğerleri şu an ön siparişte. Bu sene içinde hepsi satışa açılacak. Yazımızda ise şüphesiz aralarından hepimizin en sevdiği karakterden bahsedeceğiz.

Bütün limited edition Boba Fett’ler gibi el ile boyanmış ve parçalar kaliteli poli-reçineden yapılmış. “the Empire Strikes Back” ile uyumlu olacak şekilde modellenmiş Mandalorian zırhı ve tüfekleri ile adeta bizleri geriyor. Abimizin duruşu kendi karakterinin havasını bize geçirmeyi başarıyor.

Gentle Giant'tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector's Gallery Heykeli ön-siparişte!
Gentle Giant’tan 1/8 ölçekli Boba Fett Collector’s Gallery Heykeli ön-siparişte!

Bu neredeyse bütün Boba Fett figürlerinde olan bir durum. Karakter havalı babacım biz ne yapalım? Tam olarak tasarlanmış bir base mevcut diyemem çünkü karakterimizin sadece bir ayağı bir standın üzerinde. Diğer ayağı boşta. Bu stantta kırmızı bir örtü üzerinde bir Wampa kuru kafası görüyoruz. Ayağının altındaki stant ve heykelim modellemesi ile figürümüz başarılı olmuş.

Yaklaşık 23 cm uzunluğundaki statü 30 Eylül 2018’de satışa açılacak ve fiyatı ise $165. Buradan statü için ön sipariş verebilirsiniz.

 

[foogallery id=”5701″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -