Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHABERLERGentle Giant'tan 1/6 Ölçekli K-2SO Heykeli ön-siparişte!

Gentle Giant’tan 1/6 Ölçekli K-2SO Heykeli ön-siparişte!

I am a reprogrammed Imperial droid.”    K-2SO

Şu sıralar Gentle Giant’tan Star Wars haberleri sık sık gelmekte. Hot Toys gibi devlerin yanında Gentle Giant da sevdiğim ve takdir ettiğim firmalar arasında yer alıyor. En son sitemizde yazmış olduğum 1/8 ölçekli Boba Fett figürünün haberini buradan okuyabilirsiniz. O da GG’ nin başarılı figürleri arasında. Bu sefer elimizde Rogue One’da her yeni droid karakter gibi “2. bir Jar Jar vakası mi olacak acaba?” diye telaşlandırıp yüreğimize su serpmiş bir karakter var: K-2SO.

K-2so, KX serisinin İmparatorluk droidlerinden biri. Yeniden programlanıp asiler için mücadele veriyor. Bir şekilde de karakterlerimizin arasına katılıp macerasına devam ediyor. Rogue One ile ilgili daha fazla detaylı bilgi vermek istemediğim için hemencecik heykele bir göz atalım.

Gentle Giant'tan 1/6 Ölçekli K-2SO Heykeli ön-siparişte!
1/6 Ölçekli K-2SO Heykeli (Gentle Giant)

Fazlaca büyük bacakları ve kolları ile karşımızda olan karakterimizde ilk gözüme çarpan detay, boyama oldu. Tek bir ton etrafında dönmesine rağmen güzel bir şekilde aktarılmış. Eklem yerlerinin biraz daha açık olması gibi detaylar, heykele gerçekçilik katmış. Üzerinde ise aldığı savaş çizikleri bulunmakta. Sağ ve sol omzunda İmparatorluk sembolünü görebilirsiniz. Baştan programlandığı için korkulacak bir şey yok ama. Kafa modellemesi ise filmin atmosferini yansıtacak kadar aynı. Kafasının arkasında da nereden geldiği belirsiz bir leke var.

1/6 ölçekli statümüzün ön-sipariş fiyatı $249.

Ürünün web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

[foogallery id=”6385″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -