Pazar, Mayıs 28, 2023
Ana SayfaHABERLERGizli Koleksiyoner Üssü!

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Dışarıda bir yerlerde gerçekten özel bir koleksiyona ev sahipliği yapan, süper kahramanların gizli üslerine benzeyen bir ev var. Ve elbette gizli kimliğe sahip bütün süper kahraman üsleri gibi bu büyüleyici mekanın da adı ve yeri bir sır.

Malezya‘daki Lil’ Monsters mağazası belki de asla göremeyeceğimiz bu yerin fotoğraflarını çekmek ve dünyayla paylaşmak üzere bir tur için davet edilmiş. Böylece herkesin görmek isteyeceği bu yerin fotoğraflarıyla bir galeri hazırlayarak bize sunmuşlar.

[foogallery id=”26103″]

Modern mimari harikası yapısıyla halihazırda kalbimizi çalan evin dışından çekilen fotoğraflarla başlayalım. Zira galeri bitiminde kalbinizi içeride bırakacaksınız.

Evi gezdikçe ferah atmosferi ve genişliği etkisini daha çok hissettiriyor. Tamamıyla modern, bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran ve ince bir zevkin eseri olduğu belli olan dekorasyonun dikkatlerden kaçması da mümkün değil ve tabii ki böyle bir evde sinema sistemi olmazsa bir şeyler yarım kalmış olurdu.

Hepimizin gözlerini yaşartacak kısma gelirsek; bu evde bilim kurgudan fantastiğe, Marvel‘dan DC‘ye, Star Wars‘tan ve video oyunlarından her bir koleksiyon parçası büyüklüğüne ve temasına göre kategorize edilerek devasa bir titizlikle yerleştirilmiş.

[foogallery id=”26073″]

Adeta bir “Koleksiyoner Cenneti” olan bu evin varlığından haberdar olduktan sonra ne düşünüyorsunuz? Sizce o namütenahi dünyaların yaratıcıları; Stan Lee, Frank Miller, Alan Moore, Jack Kirby gibi isimler biraz daha huzurlular mıdır?

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -