Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Gizli Koleksiyoner Üssü!

HABERLER

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Dışarıda bir yerlerde gerçekten özel bir koleksiyona ev sahipliği yapan, süper kahramanların gizli üslerine benzeyen bir ev var. Ve elbette gizli kimliğe sahip bütün süper kahraman üsleri gibi bu büyüleyici mekanın da adı ve yeri bir sır.

Malezya‘daki Lil’ Monsters mağazası belki de asla göremeyeceğimiz bu yerin fotoğraflarını çekmek ve dünyayla paylaşmak üzere bir tur için davet edilmiş. Böylece herkesin görmek isteyeceği bu yerin fotoğraflarıyla bir galeri hazırlayarak bize sunmuşlar.

Modern mimari harikası yapısıyla halihazırda kalbimizi çalan evin dışından çekilen fotoğraflarla başlayalım. Zira galeri bitiminde kalbinizi içeride bırakacaksınız.

Evi gezdikçe ferah atmosferi ve genişliği etkisini daha çok hissettiriyor. Tamamıyla modern, bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran ve ince bir zevkin eseri olduğu belli olan dekorasyonun dikkatlerden kaçması da mümkün değil ve tabii ki böyle bir evde sinema sistemi olmazsa bir şeyler yarım kalmış olurdu.

Hepimizin gözlerini yaşartacak kısma gelirsek; bu evde bilim kurgudan fantastiğe, Marvel‘dan DC‘ye, Star Wars‘tan ve video oyunlarından her bir koleksiyon parçası büyüklüğüne ve temasına göre kategorize edilerek devasa bir titizlikle yerleştirilmiş.

Adeta bir “Koleksiyoner Cenneti” olan bu evin varlığından haberdar olduktan sonra ne düşünüyorsunuz? Sizce o namütenahi dünyaların yaratıcıları; Stan Lee, Frank Miller, Alan Moore, Jack Kirby gibi isimler biraz daha huzurlular mıdır?

Comments

More in HABERLER

To Top