Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaHABERLERGizli Koleksiyoner Üssü!

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Gizli Koleksiyoner Üssü!

Dışarıda bir yerlerde gerçekten özel bir koleksiyona ev sahipliği yapan, süper kahramanların gizli üslerine benzeyen bir ev var. Ve elbette gizli kimliğe sahip bütün süper kahraman üsleri gibi bu büyüleyici mekanın da adı ve yeri bir sır.

Malezya‘daki Lil’ Monsters mağazası belki de asla göremeyeceğimiz bu yerin fotoğraflarını çekmek ve dünyayla paylaşmak üzere bir tur için davet edilmiş. Böylece herkesin görmek isteyeceği bu yerin fotoğraflarıyla bir galeri hazırlayarak bize sunmuşlar.

[foogallery id=”26103″]

Modern mimari harikası yapısıyla halihazırda kalbimizi çalan evin dışından çekilen fotoğraflarla başlayalım. Zira galeri bitiminde kalbinizi içeride bırakacaksınız.

Evi gezdikçe ferah atmosferi ve genişliği etkisini daha çok hissettiriyor. Tamamıyla modern, bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi duran ve ince bir zevkin eseri olduğu belli olan dekorasyonun dikkatlerden kaçması da mümkün değil ve tabii ki böyle bir evde sinema sistemi olmazsa bir şeyler yarım kalmış olurdu.

Hepimizin gözlerini yaşartacak kısma gelirsek; bu evde bilim kurgudan fantastiğe, Marvel‘dan DC‘ye, Star Wars‘tan ve video oyunlarından her bir koleksiyon parçası büyüklüğüne ve temasına göre kategorize edilerek devasa bir titizlikle yerleştirilmiş.

[foogallery id=”26073″]

Adeta bir “Koleksiyoner Cenneti” olan bu evin varlığından haberdar olduktan sonra ne düşünüyorsunuz? Sizce o namütenahi dünyaların yaratıcıları; Stan Lee, Frank Miller, Alan Moore, Jack Kirby gibi isimler biraz daha huzurlular mıdır?

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -