Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜTamashii Nations: Godzilla - King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

Tamashii Nations: Godzilla – King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

Tamashii Nations: Godzilla – King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

“In 1954, we awakened something…..”

Kült bir seri olan ve Mayıs 2019’da beyaz perdeye gelecek olan Godzilla: King of Monsters filminin figürleri duyuruldu. Oldukça sevdiğim film serilerinden biri olan Godzilla’nın figürleri beni gerçekten heyecanlandırdı! Daha önce’de Neca‘dan benzer bir haberi paylaşmıştık. Şimdi haberin detaylarına geçelim.

Godzilla ve King Ghidorah’ın filmin ana konusunu oluşturması üzerine bu iki heybetli varlığın figürleri S.H. Monster Arts versiyonları piyasaya çıkacak. Japonya’da Ocak 2019’da ön siparişlerin açılması beklenen figürlerin ABD satışlarının da yakında duyurulacağı belirtiliyor.

Tamashi Nations: Godzilla - King of Monsters Figürlerini Duyurdu!
Tamashii Nations: Godzilla – King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

Godzilla figürü; 6.3 inç (16 cm) ebatında. Atomik nefes efekt eklentisiyle birlikte geliyor. Mayıs 2019’da piyasaya çıkması beklenen figür $64 yani yaklaşık 342,84 TL’den satışa çıkması bekleniyor. 23.5 inç (yaklaşık 60 cm) kanat genişliği ve 10 inç (yaklaşık 25.4 cm) yüksekliğinde olan King Ghidorah dev gibi bir figür olacağa benziyor. 3 kafaya ve tam hareket aralığına sahip kuyruğa sahip.

Üç Tamashii Stage parçası kanatlar ve beden için stand görevi görecek şekilde dahil edilmiş. Şu an için ek aksesuar bulunmayan figür Haziran 2019 tarihinde $166’dan yani yaklaşık 889,25 TL’den satışa çıkacak. Daha fazla ayrıntı geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

[foogallery id=”18042″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -