Salı, Haziran 6, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜTamashii Nations: Godzilla - King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

Tamashii Nations: Godzilla – King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

Tamashii Nations: Godzilla – King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

“In 1954, we awakened something…..”

Kült bir seri olan ve Mayıs 2019’da beyaz perdeye gelecek olan Godzilla: King of Monsters filminin figürleri duyuruldu. Oldukça sevdiğim film serilerinden biri olan Godzilla’nın figürleri beni gerçekten heyecanlandırdı! Daha önce’de Neca‘dan benzer bir haberi paylaşmıştık. Şimdi haberin detaylarına geçelim.

Godzilla ve King Ghidorah’ın filmin ana konusunu oluşturması üzerine bu iki heybetli varlığın figürleri S.H. Monster Arts versiyonları piyasaya çıkacak. Japonya’da Ocak 2019’da ön siparişlerin açılması beklenen figürlerin ABD satışlarının da yakında duyurulacağı belirtiliyor.

Tamashi Nations: Godzilla - King of Monsters Figürlerini Duyurdu!
Tamashii Nations: Godzilla – King of Monsters Figürlerini Duyurdu!

Godzilla figürü; 6.3 inç (16 cm) ebatında. Atomik nefes efekt eklentisiyle birlikte geliyor. Mayıs 2019’da piyasaya çıkması beklenen figür $64 yani yaklaşık 342,84 TL’den satışa çıkması bekleniyor. 23.5 inç (yaklaşık 60 cm) kanat genişliği ve 10 inç (yaklaşık 25.4 cm) yüksekliğinde olan King Ghidorah dev gibi bir figür olacağa benziyor. 3 kafaya ve tam hareket aralığına sahip kuyruğa sahip.

Üç Tamashii Stage parçası kanatlar ve beden için stand görevi görecek şekilde dahil edilmiş. Şu an için ek aksesuar bulunmayan figür Haziran 2019 tarihinde $166’dan yani yaklaşık 889,25 TL’den satışa çıkacak. Daha fazla ayrıntı geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

[foogallery id=”18042″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

En İyi Spider-Man Filmi Hangisi?

0
Çizgi roman uyarlaması filmler denilince akla ilk gelen karakterlerden biri de şüphesiz ki mahallemizin dostu Spider-Man'dir. Sinemaya sayısız kez farklı evrenlerle uyarlanan, çizgi romanlarından...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -