Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGodzilla: King of the Monsters'dan King Gidorah Figürü!

Godzilla: King of the Monsters’dan King Gidorah Figürü!

Tamashii Nations, yakın zamanda gelecek olan Godzilla: King of the Monsters – S.H. MonsterArts King Gidorah figürü için ürün sayfası yayınladı. 2019 yılında yayınlanan King Gidorah figürünün yeniden boyanmış hali olan figür, filmde Godzilla ile son savaşın olduğu zamandaki gibi metalik altın sarısı bir renge sahip.

10 inch (yaklaşık 25 cm) uzunluğunda olan figür aynı zamanda 23.5 inch (yaklaşık 60 cm) kanat açıklığına da sahip. Tamamen eklem kabiliyetine sahip olan figürün üç adet kafası ve kuyruğu da geniş bir hareket kabiliyetine sahip olacak. Kanatlar ve gövde için 3 adet stand görevi görecek olan taban da figür ile birlikte gelecek olan diğer parçalardan.

22.000 yen (yaklaşık 201 dolar) olarak fiyatlandırılan figür, Ocak 2022 tarihinde raflardaki yerini alacak. Figür için ön siparişler de 6 Ağustos günü itibari ile başlamış bulunmakta.

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -