Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGodzilla: King of the Monsters'dan King Gidorah Figürü!

Godzilla: King of the Monsters’dan King Gidorah Figürü!

Tamashii Nations, yakın zamanda gelecek olan Godzilla: King of the Monsters – S.H. MonsterArts King Gidorah figürü için ürün sayfası yayınladı. 2019 yılında yayınlanan King Gidorah figürünün yeniden boyanmış hali olan figür, filmde Godzilla ile son savaşın olduğu zamandaki gibi metalik altın sarısı bir renge sahip.

10 inch (yaklaşık 25 cm) uzunluğunda olan figür aynı zamanda 23.5 inch (yaklaşık 60 cm) kanat açıklığına da sahip. Tamamen eklem kabiliyetine sahip olan figürün üç adet kafası ve kuyruğu da geniş bir hareket kabiliyetine sahip olacak. Kanatlar ve gövde için 3 adet stand görevi görecek olan taban da figür ile birlikte gelecek olan diğer parçalardan.

22.000 yen (yaklaşık 201 dolar) olarak fiyatlandırılan figür, Ocak 2022 tarihinde raflardaki yerini alacak. Figür için ön siparişler de 6 Ağustos günü itibari ile başlamış bulunmakta.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -