Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGood Smile Company: Cliff Unger Figürünü Duyurdu!

Good Smile Company: Cliff Unger Figürünü Duyurdu!

Good Smile Company, 2019 yılında Kojima Studios‘un Playstation konsolu için yaptığı Death Stranding oyunundan Cliff Unger karakterinin figürünü duyurdu.

Figma figür serisine ait olan Cliff Unger figürü, 6.5” (16.5cm) uzunluğunda durmakta. Oyunda, Mads Mikkelsen‘ın canlandırdığı Cliff Unger figürünün aksesuarları ise şu şekilde olacak:

  • 3 adet kafa modellemesi
  • 12 adet el modellemesi
  • 1 adet tam otomatik tüfek

Fiyatı yaklaşık 155$ olarak açıklanan figürün 2023 Mayıs ayında çıkış yapması bekleniyor. Eğer siz de Death Stranding oyununun hayranıysanız bu figüre bir bakın derim keza Mads Mikkelsen’a benzerliği ve figürün işçiliği gayet güzel. Figür, yanında gelen 12 adet el modellemelesi sayesinde de birçok farklı pozu vermenizi sağlıyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -