Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGood Smile Company: Cliff Unger Figürünü Duyurdu!

Good Smile Company: Cliff Unger Figürünü Duyurdu!

Good Smile Company, 2019 yılında Kojima Studios‘un Playstation konsolu için yaptığı Death Stranding oyunundan Cliff Unger karakterinin figürünü duyurdu.

Figma figür serisine ait olan Cliff Unger figürü, 6.5” (16.5cm) uzunluğunda durmakta. Oyunda, Mads Mikkelsen‘ın canlandırdığı Cliff Unger figürünün aksesuarları ise şu şekilde olacak:

  • 3 adet kafa modellemesi
  • 12 adet el modellemesi
  • 1 adet tam otomatik tüfek

Fiyatı yaklaşık 155$ olarak açıklanan figürün 2023 Mayıs ayında çıkış yapması bekleniyor. Eğer siz de Death Stranding oyununun hayranıysanız bu figüre bir bakın derim keza Mads Mikkelsen’a benzerliği ve figürün işçiliği gayet güzel. Figür, yanında gelen 12 adet el modellemelesi sayesinde de birçok farklı pozu vermenizi sağlıyor.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -