Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHEYKELGood Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

Good Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

Good Smile Company, Journey video oyunundan Traveller karakterinin heykelini duyurdu.

2012 yılında PlayStation 3 konsolu için çıkan Journey video oyunu çok sevilerek daha sonra PlayStation 4 ve PC platformlarına da çıkış yapmıştı. Hatırlatmak gerekirse, oyunda isimsiz bir gezgini kontrol ediyordunuz. Oyuna ıssız bir çölün ortasında başlıyorsunuz kısa bir süre sonra karakteriniz ortasında parlayan bir yarık bulunan uzaktaki bir dağa doğru çekilmeye başlıyor.

Bu yolda karşınıza çeşitli puzzellar ve kendi yolculuğuna (Journey) devam eden diğer insanlar ile karşılaşıp bu yola beraber yardımlaşarak tamamlayabiliyorsunuz.

Good Smile Company firmasının Pop Up Parade serisi altında çıkacak olan heykel serinin diğer figürleri ile yakın bir ölçe yapılmış. Heykel 7 inç yani yaklaşık 17.5 cm uzunluğunda. Heykel 2021 yılının Ocak ayında çıkacak ve fiyatı 3,545 Yen (yaklaşık $33) olarak fiyatlandırılmış.

Good Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

 

BENZER HABERLER

PCS’den Teenage Mutant Ninja Turtles – Raphael Heykeli Geliyor!

0
Premium Collectibles Studio, yeni duyurdukları TMNT Legends serisinin ilk heykelini açıkladı. Duyurulan bu heykel, Raphael'in çizgi romanlardaki görünümünden ilham alınarak hazırlanmış. 1/3 ölçekli Raphael heykeli...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -