Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaHEYKELGood Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

Good Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

Good Smile Company, Journey video oyunundan Traveller karakterinin heykelini duyurdu.

2012 yılında PlayStation 3 konsolu için çıkan Journey video oyunu çok sevilerek daha sonra PlayStation 4 ve PC platformlarına da çıkış yapmıştı. Hatırlatmak gerekirse, oyunda isimsiz bir gezgini kontrol ediyordunuz. Oyuna ıssız bir çölün ortasında başlıyorsunuz kısa bir süre sonra karakteriniz ortasında parlayan bir yarık bulunan uzaktaki bir dağa doğru çekilmeye başlıyor.

Bu yolda karşınıza çeşitli puzzellar ve kendi yolculuğuna (Journey) devam eden diğer insanlar ile karşılaşıp bu yola beraber yardımlaşarak tamamlayabiliyorsunuz.

Good Smile Company firmasının Pop Up Parade serisi altında çıkacak olan heykel serinin diğer figürleri ile yakın bir ölçe yapılmış. Heykel 7 inç yani yaklaşık 17.5 cm uzunluğunda. Heykel 2021 yılının Ocak ayında çıkacak ve fiyatı 3,545 Yen (yaklaşık $33) olarak fiyatlandırılmış.

Good Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

 

BENZER HABERLER
Sideshow: Star Wars Probe Droid Premium Format Heykeli Geliyor!

Sideshow: Star Wars Probe Droid Premium Format Heykeli Geliyor!

0
Sideshow'dan Star Wars "Probe Droid" Premium Format heykeli geliyor! İmparatorluğun uçsuz bucaksız sınırlarını içerisinde imparatorluğun en önemli assetlerinden birisidir Probe Droid'ler. Sideshow'un "Premium Format" olarak...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -