Salı, Mart 21, 2023
Ana SayfaHEYKELGood Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

Good Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

Good Smile Company, Journey video oyunundan Traveller karakterinin heykelini duyurdu.

2012 yılında PlayStation 3 konsolu için çıkan Journey video oyunu çok sevilerek daha sonra PlayStation 4 ve PC platformlarına da çıkış yapmıştı. Hatırlatmak gerekirse, oyunda isimsiz bir gezgini kontrol ediyordunuz. Oyuna ıssız bir çölün ortasında başlıyorsunuz kısa bir süre sonra karakteriniz ortasında parlayan bir yarık bulunan uzaktaki bir dağa doğru çekilmeye başlıyor.

Bu yolda karşınıza çeşitli puzzellar ve kendi yolculuğuna (Journey) devam eden diğer insanlar ile karşılaşıp bu yola beraber yardımlaşarak tamamlayabiliyorsunuz.

Good Smile Company firmasının Pop Up Parade serisi altında çıkacak olan heykel serinin diğer figürleri ile yakın bir ölçe yapılmış. Heykel 7 inç yani yaklaşık 17.5 cm uzunluğunda. Heykel 2021 yılının Ocak ayında çıkacak ve fiyatı 3,545 Yen (yaklaşık $33) olarak fiyatlandırılmış.

Good Smile Company Journey Video Oyunundan Traveller Karakteri Heykelini Duyurdu!

 

BENZER HABERLER

PCS: Rocky III – Clubber Lang Heykelini Duyurdu!

0
Öncelikle Rocky filmlerini çok seven birisi olarak ruhu çekilmiş bu şeytan kılıklı James ''Clubber'' Lang'i günahım kadar sevmem (Karakteri canlandıran Mr. T'yi tenzih ediyorum)....
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -