Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGood Smile Company Robocop ve Moderoid ED-209 Figürlerini Duyurdu!

Good Smile Company Robocop ve Moderoid ED-209 Figürlerini Duyurdu!

Good Smile Company gelecek olan 2 yeni Robocop figüründen yeni fotoğraflar paylaştı. İki ürün de önümüzdeki yıl çıkacak fakat bugün ön siparişe açılmış durumda.

Hagane Works Robocop Figürü:

Figür 6.7 inç(yaklaşık 17 cm) uzunluğa sahip olacak ve belirli bölgelerde bazı diecast metal parçalar içerecek. Figürün yanında 3 adet değiştirilebilir çene, değiştirilebilir eller, değiştirilebilir bazı savaş hasarlı parçalar, bir adet Cobra Assault Cannon ve Auto-9 tabanca için bir adet de tabanca kılıfı geliyor.

Figürün yanında bir adet stand içeriyor Stan aynı zamanda aksesuarları saklayabilmek için bir kap olarak da kullanılabiliyor. Figürün fiyatı 11,364 Yen yani yaklaşık olarak $106 olarak belirlenmiş. Figür 2021 yılının Haziran ayında çıkacak.

Good Smile Company Yeni Hagane Works Robocop ve Moderoid ED-209 Figürlerini Duyurdu!

 

Good Smile Company Yeni Hagane Works Robocop ve Moderoid ED-209 Figürlerini Duyurdu!

Moderoid ED-209 Figürü:

ED-209 figürü Godd Smile Company firmasının devam ede moderoid serisinin bir parçası olarak çıkacak ve plastik bir model kit olduğu için kutunun içinden birleştrilmiş bir şekilde çıkmayacak. Sadece eklem noktaları istisna olarak birleştirilmiş şekilde gelecek. ED-209 figürü 7.9 inç(yaklaşık 20 cm) uzunluğunda olacak.

Figürün yanında, bitirildiğinde daha fazla detaylı görünmesi için çıkartmalar da bulunacak. Figürün bazı yerlerinde de elektronik aksam için gerçekçi kablolar kullanılmış. Figürün fiyatı ise 8,091 Yen yani yaklaşık olarak $76 olarak belirlenmiş. Figür 2021 yılının Şubat ayında çıkacak.

Good Smile Company Yeni Hagane Works Robocop ve Moderoid ED-209 Figürlerini Duyurdu!

Bu günlük bizden bu kadar. Yeni haberler geldikçe biz de sizler ile paylaşıyor olacağız.  Takipte kalın!

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -