Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERGuardians of the Galaxy Vol. 3 Filminden Yeni Fragman Geldi!

Guardians of the Galaxy Vol. 3 Filminden Yeni Fragman Geldi!

Galaksinin Koruyucuları son kez karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde serinin 3. filminden bir fragman yayınlandı ve bu fragmanın yayınlanmasıyla da bizi güldüren, eğlendiren, yeri geldiğinde hüzünlendiren serinin son filmi olacak olan Guardians of the Galaxy Vol.3 filmine bir bakış atabildik.

Yönetmen koltuğunda, yakın zamanda DC’nin başına geçen James Gunn oturuyor. Film bize Adam Warlock (Will Poulter) karakterini sonunda tanıtacak. Thanos’un sonsuzluk taşlarını yok ettiğini düşünürsek Adam Warlock karakterinin alnındaki taş neyin nesi merak konusu doğrusu.

Bu filmdeki baş düşmanımız ise High Evolutionary (Chukwudi Iwuji) olacak. Ayrıca bu filmin bize Rocket Racoon ve Nebula karakterlerini daha yakından tanıtmasını da bekliyoruz.

Guardian of the Galaxy Vol. 3  filminin vizyon tarihi ise Mayıs 2023 olarak açıklandı.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -