Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜGünün Haberi: Funko, Mondo'yu Satın Aldı!

Günün Haberi: Funko, Mondo’yu Satın Aldı!

Bugün sabah saatlerinde Funko, Mondo’yu satın aldığını duyurdu!

Funko, Alamo Drafthouse ile yaptığı anlaşma kapsamında plaklar ve film müzikleri, posterler, oyuncaklar, giysiler, kitaplar, oyunlar ve diğer koleksiyon ürünleri üreten ve satan Mondo’yu satın aldı. Yaklaşık 30 Mondo çalışanı Funko’ya katılıyor.

Kişisel olarak Mondo’nun işlerini çok beğenir ve takip ederdim. Funko’nun özellikle figür alanında neler katacağını merak ediyorum. Zira ellerinde bir çok lisans bulunduran firma bu anlamda oldukça girişken.

1mondofunko

Merkezi Austin, Teksas’ta bulunan Mondo, 2001 yılında Rob Jones ve Tim League tarafından kuruldu ve daha önce Alamo Drafthouse’un bir yan kuruluşuydu. Mondo, ünlü sanatçılarla yaptığı işbirlikleri aracılığıyla sanatı müziğe ve sinemaya geri getirmeye odaklanan sınırlı sayıda vinil plakları ve serigrafi posterleriyle tanınır hale geldi.

Bakalım ilerleyen günlerde neler göreceğiz…


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -