Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

DC Collectibles Designercon 2018’e Gidiyor!

HABERLER

DC Collectibles Designercon 2018’e Gidiyor!

DC Collectibles Designercon 2018’e Gidiyor!

DC Collectibles bu sene ilk kez DesignerCon’a giderek en can alıcı tasarımlarını göstermeye hazırlanıyor.Fuar 16-18 Kasım günlerinde Anaheim, California’da gerçekleşecek.

Fuarda en önemli pozisyonu DC Collectibles’ın artist-odaklı tasarımcı serisi alacak. DC Artist Alley popüler ”Artist Alley” den ilham alınarak yapılmış ve yenilikçi artistlerin kendi bakış açılarını DC’nin en ikonik karakterlerine yansıtmalarına olanak veriyor.

DC Collectibles Designercon 2018’e Gidiyor!

DC Collectibles, fuarda DC Artist Alley’e özel varyant HaiNaNu “Nooligan” Salque’nin Nightwing figürünü satışa sunacak.Figürde Nooligan’ın sıradışı tasarımı, Dick Grayson’a sokak kıyafetleri giydirmiş.Figürü spor ayakkabılar ve özel yapım Nightwing ceketi ile tamamlamış.Standart versiyonu aralık 2018’de çıkacak figürün özel versiyonu sadece fuarda alınabilir olacak. Fuar özel tasarımları 200 parçayla limitli olup Nooligan’a ait el çizimi Batman Ailesi skeci ile geliyor.

DC Collectibles Designercon 2018’e Gidiyor!

DC Collectibles ayrıca fanlara yakın zamanda gelecek olan ve Joe Ledbetter ve Chrissie Zullo tarafından yapılan DC Artists Alley figürlerine de yakından bakma şansı tanıyacak.Ledbetter’ın Catwoman, Batman, Robin ve Penguin gibi karakterlere antrofomorfik yaklaşımının yanı sıra Zullo’nun Batgirl, Hawkgirl, Supergirl ve Wonder Woman’a tuhaf yaklaşımını sergileyecek.İki serinin figürleri de 2019’da alınabilir olacak.Ama hayranlar resimleri alabilecekler ve bu hepsi değil bile.DC Collectibles, DC Artists Alley’in yeni ve süpriz bir sanatçısına ait figürleri de sunacağını açıkladı!

DC Collectibles Standında Alınabilecek Figürlerin Listesi:

  • DesignerCon Exclusive: Nightwing Eclipse Variant Designer Vinyl 6.75″ figure (MSRP: $100.00) – 200 parça ile sınırlı.
  • Clutter Double Cast Batman 7″ figure (MSRP: $195.00) – Sadece 30 tane satışa çıkacak.Karanlıkta parlama özelliğine sahip.
  • Limited-Edition Art Prints designed by Chrissie Zulloand Joe Ledbetter (MSRP: $40.00 each) – 50 tane ile sınırlı
  • Limited-Edition Enamel Broşları (her dizayn için 50 tane ile sınırlı)

 

Okumaya Devam Et
Yorumlar

Daha Fazla HABERLER

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top